DAMES_O.V.B. Dinsdag 8 februari gaan we naar het gemeentehuis, waar de film wordt vertoont: "Om de lieve vrede". Dames, we vertrekken om 13.40 uur bij de Rabobank per fiets. Dames die met de auto wil len rijden, kunnen op eigen gelegenheid gaan. De film begint om 14.00 uur. De heer en mevrouw Frenken zullen op dinsdag 8 februari een le zing geven over goud en sieraden. Het is de bedoeling dat ze U laten zien hoe de grondstof verwerkt wordt van ruw materiaal tot het eindresultaat: het sieraad. De avond wordt gehouden in het Parochiehuis. Aanvang 20.00 uur. Op 22 februari zal de heer Rensen een lezing houden over belas ting en successierechten. Leden die hierover iets te vragen heb- ben kunnen deze in een gesloten envelop bij mevr. Reintjes, Sta tionsweg 126, in de brievenbus stoppen. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 5-13 februari Zaterdag 19.00 uur Uit dankbaarheid - Ide Min Zondag 8.30 uur Tot zekere intentie Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen 10.00 uur Jaardienst Martin Moorrees Overleden ouders Jeuken-Jeuken en zoon Louis Harry Valckx en overleden familie Piet Dupont en overleden familie Jan Kessels Lambertus Rutten (Jongerenkoor) Maandag 9. ,00 uur Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Dinsdag 9. ,00 uur Overleden familie Vennekens- -Verschuren Woensdag 9. ,00 uur Pierre Vandevenne Donderdag: 9. ,00 uur Toon Janssen Vrijdag 9. ,00 uur Gest jaard. overleden familie v Heijster Zaterdag 19. ,00 uur Overleden familie Derkx -Peeters Albert Claessens 3

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 3