Henk en Henk kwamen vertellen waarom ze niet optraden; gelukkig waren ze in de zaal om uit te leggen van hun geannuleerde optre den. Als ze officieel opgetreden waren was het beslist niet be ter geweest. Met geweldige teksten wisten ze 't publiek te boei en. "Oere toe" bleek inmiddels 3 jaar te bestaan en bezig op de in geslagen weg voort te gaan wat 'n duidelijke vooruitgang bete kende. Het debuut van de Waazelvotte was verdienstelijk, voor Vorst Jan reden om hun voor volgend jaar uit te nodigen. Zeker is, dat t hun aan durf niet ontbroken heeft. "Ut Göt" "gaat" steeds beter. Staan steeds klaar voor de gemeen schap en er wordt terecht steeds meer 'n beroep op hun muzikale inzet gedaan. De muzikale omlijsting van beide avonden was in handen van Sra Kessels en zijn voortreffelijke hofkapel. Hopelijk zijn er in 1983 voldoende voorvallen of reclameborden, zodat er weer in 1984 een avondvullend programma geboden kan worden. Natuurlijk mag t optreden van de Trennie Setters niet onvermeld blijven. Hun eerste optreden bij de klingels was een groot sue- ces met hun gevarieerde liedjes. Vrijdag waren ze na hun optre den in Venray opvallend snel in Oostrum terug.' Ze weten gezelligheid te waarderen! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 28 jan. 29 jan. 1 febr. 3 febr. 4 febr. 5 febr. 5 febr. 8 febr. 10 febr. 13/14 en 15 febr. 21 febr. 22 febr. 23 febr. 28 febr. Feestavond bejaardenvereniging in samenwerking met de carnavalsvereniging Prinsenbal, carnavalsvereniging Openbare interne vergadering oudervereniging 20.30 u Bestuursvergadering S.V.O. Optreden Eikenhofkapel in Merselo Receptie Prins Carnaval 1983 Harmonie, oud-papier ophalen Lezing Frenken juwelier O.B.V. Jeugdleidersvergadering Carnaval 1983 Vergadering werkcomité Lezing over erfrecht en successierecht O.B.V. Jaarvergadering S.V.O. - afdeling TENNIS. Kleuterschool: Opgeven nieuwe kleuters van 16.00 uur tot 16.30 uur 7

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 7