Op de helft van de kompetitie kunnen we misschien een voorlopige balans opmaken. Alleen op de maandag is de kompetitie op dit mo ment spannend. Op de dinsdag liggen de Sigma's "alweer" straat lengtes voor op de rest van de teams. Op maandagavond komen er misschien nog wel vier teams in aanmerking voor de eindzege. Grootste kanshebber is hier Verheijen (volgens de red.), omdat hier weinig verschil is tussen de bowlingkwaliteiten van de af zonderlijke teamleden. Het teamgemiddelde is dan ook het hoogst van alle teams. Voor de rest laat deze stand geen verrassingen zien. Op dinsdag valt de goede plaats van Club Up op en de vier de plaats van de Red Arrows, dit team begon erg slecht en stond weken onderaan. Afgezakt is hier ook Oud Meerlo, na een goed be gin. Een prognose voor de eindstrijd luidt: Verheijen/Old Dutch - Sigma's: 3-2. Liessel Wat we al verwachtten is uitgekomen, het verschil met Liessel was te groot. Deze keer verloren we de uitwisseling met een ver schil van maar liefst 1200 punten. De wisselbeker is dus weer weg. V.V.H. Op zaterdag 22 januari wordt er te Oostrum de eerste wedstrijd gehouden, in een serie van vier tegen tegenstanders uit Venlo, Horst en Sittard. Er wordt telkens gespeeld met 10 spelers per bond. Iedereen speelt 4 games. Kosten hiervoor bedragen 10,per keer. (De bond legt 100,- bij). Geïnteresseerden kunnen zich opgeven bij Jan Voermans of Tiny Janssen. Spelers die dit jaar meegespeeld hebben in het stedentournooi zijn uitgesloten. Captainsmeeting Op donderdag 27 januari wordt er te Oostrum een captainsvergade ring gehouden. Aanvang 20.00 uur. Onderwerp: Competitie-indeling voor het volgende jaar. Welke speeldagen, hoeveel man per team, hoeveel teams per speeldag, vroeg of laat spelen. Wil elk team zoveel mogelijk een afgevaardigde sturen, ook als de captain verhinderd is. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11