Zaterdag 10.00 u. Maarten Camps - John Martens - Tonny Linders Twan van Enckevort Zondag 8.30 u 10.00 u. Maandag 9.00 u Dinsdag 9.00 u Woensdag 9.00 u Donderdag 9.00 u Vrijdag 19.00 u Zaterdag 11.00 u. Arno Janssen - Paul Bovendeerdt - Geert Versteegen - Marcel Holtackers Bram Linskens - Harm van Huet - Michel Ghielen - Willem Vollenberg Coen Litjens - Ronny Reijnders - Sjonnie van Cuijck - Ron Versleijen Maarten Camps - John Martens Tonny Linders - Twan van Enckevort Arno Janssen - Paul Bovendeerdt Geert Versteegen - Marcel Holtackers Coen Litjens - Bas Künen - Ronny Reijnders Ronald Hoex Toen Jezus werd geboren Eigenlijk heeft haast niemand er iets van gemerkt. Ja, er waren er die Jozef en Maria kenden. En er waren er die zagen hoe ze liepen te zoeken naar een slaapplaats, daar in Bethlehem. En dat Maria haast niet meer kón. Ze hadden al zo'n vermoeiende reis gehad, helemaal uit Nazareth. En dat omdat zo'n keizer zo nodig moest weten over hoeveel mensen hij de baas was. En toen Jezus juist in die nacht, in die beestenschuur waarin ze terecht gekomen waren, geboren werd, toen wist nog bijna niemand dat dat iets bijzonders was. Hoe hij zou wórden, als hij groot zou zijn. Alleen een paar herders hadden er van ge hoord: dat dat wat betekende, een kind pasgeboren, dat in een kribbe ligt. En die zijn er meteen naar toe gegaan. Maar verder? Verder gingen Jozef en Maria, met hun zoon Jezus op een ogen blik gewoon weer terug, naar Nazareth, omdat ze daar woonden. En daar wist helemaal niemand dat er iets bijzonders aan de hand was met dat kind. Veel later, toen Jezus door het land trok, praatte met de mensen ze hielp, brood uitdeelde, omkeek naar blinden, praatte met doven, zieken aanraakte, tóen merkten ze hoe bijzonder hij was. Tóen begrepen ze dat hij zo van God gekomen was, voor hen. En toen gingen ze ook begrijpen, dat de manier waarop hij ge boren was daar al mee te maken had. Dat moeten we vieren, hebben ze toen gezegd, hoe hij in de wereld gekomen is, bij de mensen. We maken er een Christus-feest van: kerstfeest, dat is hetzelfde En dat vieren we dan elk jaar weer. Ook U bent welkom op het feest. Komt U ook?

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 6