Tienray profiteerde van de mogelijkheden die ze kregen beter dan ons elftal en wist de score naar 0-2 te tikken. Oostrum bleek niet meer bij machte om iets terug te doen mede omdat de goed leidende scheidsrechter geen penalty wenste te geven toen ik tegen de bodem gewerkt werd. Maar ook aan de andere kant wenste de scheidsrechter de bal niet met kalk te bevuilen door hem op de stip te leggen. Het laatste wat ik U dit jaar nog over wil brengen namens leider, spelers en grensrechter van ons 2e elftal is de wens dat U allen een aangename voortzetting van uw leven in 1983 mag beleven o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TOTO - LOTTO TOTO - LOTTO TOTO - LOTTO Maandag 27 december uitbetaling van kleine prijzen van 7-9 uur Ts avonds, kopie meebrengen. Tevens kunnen dan ook weer nieuwe formulieren ingeleverd worden. Let goed op alle niet uitbetaalde winnaars, kaarten gaan terug naar de sporttotDus meld U zich maandagavond tussen 7 en 9 uur. De volgende namen verwacht ik dan zeer zeker: P. J. A. G. R. L. v. Bracht Custers Litjens Kessels de Kleijn G. Achten P.L. v. Hout J. Raedts C. Wilmsen J.M. v. Goch H.M. Vermeulen M.E. Beckers M.P. Kusters P.J. Koch Th. Litjens J.C. Manders Oosttien HBruggeman W. v. Vught C. v. Vught Wilms Th.P.E. Camps A.C.M. Linders Mocht U echt niet kunnen, graag even een berichtje, tel. 87954. Verder wens ik U allen Prettige Feestdagen een een Voorspoedig 1983. Dries Willems, v. Broekhuizenstraat 53. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10