Vreugde_en_dankbaarheid om nieuw leven Na 'n tijd van verwachting en grote spanning ging hun vurige wens in vervulling. Vrijdag 26 november hebben Bert en Annelies de Kleijn, Asselberghsstraat 27, met open armen hun tweede kind verwelkomd, Sanne, 'n zusje voor Roy, waar hij natuurlijk reuze blij mee is. Bij Bert en Annelies vanzelfsprekend grote vreugde en dankbaar heid tegenover de Schepper van alle leven. Want ook voor hen is iedere geboorte een wonder. Op zo'n dag worden ouders zich bewust dat het allemaal boven hen uit gaat, en dat ook God met hun kind, zo'n wonderlijk wezentje, te maken heeft. Bert en Annelies, van harte proficiat met jullie tweede kindje met jullie dochtertje SANNE; moge zij veel zon en warmte uit stralen in jullie gezin en 'n heerlijke toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen SANNE 'n hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap en hopen dat SANNE tot een blij en gelukkig mens mag opgroeien in ons midden. Uw Pastoor o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 2 dec 4 dec 7 dec 9 dec 9 dec 10 dec 10 dec 15 dec 20 dec 20 dec 21 dec 22 dec 8 jan. 11 jan. 13 jan. 14 jan. 15 jan. 17 jan. 21 jan. 29 jan. 26 jan. 5 feb. 6 Bestuursvergadering S.V.V. afdeling voetbal Harmonie, oud papier ophalen Kerststukjes maken - brooddeeg - O.V.B. Harmonie, bestuursvergadering Ledenvergadering LOZO, café van Dijk, aanvang 20.30 u. Wandeltocht Buurtvereniging "Vriendschap door Samen werking" Viering van 50-jarig jubileum, L.V.B. Kerstviering bejaarden 14.00 uur Vergadering werkcomité café van Dijk Kerstavond, O.V.B. Kerstavond, L.V.B. Kerstviering -jeugdvoetbal- jeugdtennis en C.O.Z.O. Aldewieverbalcarnavalsvereniging Jaarvergadering, O.V.B. Stichting H.V.P. met quiz, L.V.B. Vastelaovend-avond Nieuw Spraeland, carnavalsvereniging Jeugd - Prinsenbal, carnavalsvereniging le zitting, carnavalsvereniging 2e zitting, carnavalsvereniging Prinsenbal, carnavalsvereniging Voorlichtingsavond over borstamputatieL.V.B. en O.V.B. Receptie Prins Carnaval 1983

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 6