Zondag Maandag Dinsdag 830 uur 10.00 uur: Gest. Jaard. Willem Loonen en Elisabeth van Heyster Maria Maas - Martens Hendrina Maria Houwen - Jacobs Francisca Manders - Emons (Jongerenkoor) Gest. jaard. Petronella Derks Overl,, ouders Jeuken - Jeuken en zoon Louis Voor de levende en overl. leden van de Harmonie en Zangkoor (Gem.Koor en Harmonie) 9.00 uur: Overl. ouders en familie Pluk - Kleuskens 9.00 uur: Overl. familie Thielen - Steeghs Woensdag 9.00 uur: Harry Achten Donderdag 9.00 uur: Uit dankbaarheid Vrijdag 9.00 uur: Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Zaterdag 19.00 uur Lena Camps - Driessen Overl. familie Direks Overl. familie Sikes - Uit dankbaarheid - Hellegers Rutten MISPIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur: Maarten Camps, John Martens, Tonny Linders, Twan van Enckevort. Zondag 8.30 uur: Arno Janssen, Paul BovendeerdtGeert Ver- steegen, Marcel Holtackers. 10.00 uur: Coen Litjens, Sander Martens, Wilbert Kus- ters, Bram Linskens. RAB0BANK_00STRUM Rabobankkwis voor Basisscholen. Voor de zevende keer in successie organiseren de Rabobanken in Noord- en Midden-Limburg en het Land van Cuyck een kwis voor de basisscholen. Deelname staat alleen open voor de 5e klas of com binatieklassen, waarin vijfde klassers zitten. Ook de basisscholen uit Oostrum behoorde met 2 klassen, de 5e klas en de combinatieklas van 4 en 5, tot de deelnemers. Aan de voorronde hebben meer dan 100 klassen meegedaan. Door de jury bestaande uit Judith Bosch en Dick Passchier zijn uiteindelijk 18 klassen uitgenodigd voor de grote finale van de scholenkwis op woensdag 24 november a.s. in de Orangerie te Roermond 7

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7