voor belangstellenden de mogelijkheid om met deze bussen de reis naar StMichiels-gestel mee te maken. Hiervoor zal een ver goeding gevraagd worden van 10,00 per persoon. Zij, die met deze bussen mee willen reizen, worden verzocht daar van per omgaande opgave te doen bij het secretariaat (tel. 87174) of bij een van de bestuursleden. Donderdag 18 november: repetitie voor het orkest in het gemeenschapshuis, deze repeti tie begint om 20.15 uur. Vrijdag 19 november: generale repetitie voor het orkest in de school om 20.00 uur. Zaterdag 20 november: deelname orkest aan het concours te St. Michiels-gestel. Alle muzikanten van het orkest en overige belangstellenden worden uiterlijk om 13.30 uur verwacht bij het gemeenschapshuis, van waar we op genoemd tijdstip met twee bussen zullen vertrekken naar St. Michiels-gestel. Om 15.00 uur worden we verwacht bij de inspeelruimtewaarna om 16.30 uur ons optreden zal plaats vinden. Zondag 21 november: St. Caeciliaviering in de kerk. Alle leden van het orkest worden daartoe om 9.50 uur in de kerk verwacht. Maandag 22 november: repetities voor orkest en jeugdorkest in het gemeenschapshuis. Van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest om 20.15 uur: repetitie voor het grote orkest en nabespreking van de deelname aan het concours. De oorspronkelijke op deze da tum geplande algemene ledenvergadering komt te vervallen en wordt verschoven naar een latere datum. Woensdag 24 november repetitie tamboerkorps in het gemeenschapshuis zoals afgesproken tijdens de laatstgehouden repetitie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 20 a 1r m

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 20