elftal gestopt hadden. Toch konden ze niet voorkomen dat ons tweede elftal door fel voetbal de eerste kansen kreeg. Maar zoals dat zo vaak gebeurt viel het doelpunt niet waar het moest vallen. Met een keiharde volley liet een Wanssum-speler onze goed keepende debutant Twan geen kans (0- 1) Dit was een zware klap voor F.C. Porky. De rest van de eerste helft verliep dan ook vrij rommelig en vrij ongezellig. Na de thee en enkele harde woorden was het ons tweede elftal dat weer uiterst fel aan de tweede helft begon. Deze keer werd hun felheid wèl beloond. Na een zuivere voorzet van Mark scoorde diens broer uiterst bekwaam en fraai met zijn hoofd (1-1). Na deze mentale opkikker drongen onze matadoren, al dan niet met staander, nog meer aan. Verschillende kansen ontstonden, maar zowel onze hoofdstaander als ook de rest wisten niet te scoren. En in de laatste minuten werd het door een hele serie corners zelfs uiterst riskant voor ons 2e elftal. Uiteindelijk was het ene punt zeker verdiend en na het eindsig naal waren we dan ook terecht tevreden over het behaalde resul taat. Deze tevredenheid zou later duidelijk tot uitdrukking ko men, maar laat ik daar maar niet over beginnen, (of wel Henri?). S.V. Oostrum Afd. Voetbal. Afd. Tennis. Alle leden van S.V. Oostrum worden vriendelijk doch dringend verzocht a.s. zaterdag 20 november, om 9 uur 's morgens aan wezig te zijn op het sportpark voor het verrichten van diverse werkzaamheden Wij rekenen op een grote opkomst, aangezien we dringend man kracht nodig hebben. Bij voorbaat dank. Het bestuur. NOBEL_NIEUWS - Zondag 7 november hadden wij een Rally-rit met "Ons Genot" uit Leunen door de bosrijke omgeving van Venray en Overloon. Door de vier Musketiers was een mooie rit uitgezet met veel op drachten en foefjes. 's Avonds was bij Arie Vermeulen de prijsuitreiking. Van onze club behaalden Piet Staaks - Jolanda van de Ven een le prijs, Astrid Staaks - Connie Litjens een 3e prijs, Marga Hoezen - Michel Beerkens een 4e prijs, Margo Peeters - Gerrie Clephas een 7e prijs, Jeu Staaks - Peter Craus een 8e plaats, Trien van de Winkel - Theo Verstegen een 9e plaats, Gemmie Wijn hoven - Jolanda Litjens een 10e plaats, Frans Linders met twee amazones uit Leunen een 11e plaats. 11

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 11