Tenslotte wordt op zaterdag 6 nov. de concertavond in Helena- veen gehouden. Deze avond wordt gehouden in het Gemeenschaps huis in Helenaveen. Aan deze concert-avond zal, behalve het orkest en tamboerkorps van onze vereniging, ook Fanfare Wilona Iïelenaveen en Fanfare St. Caecilia Maashees medewerking ver lenen. Na het concert-gedeelte zal bovendien de avond verder muzikaal worden verzorgd met een optreden van onze eigen Eiken hofkapel Ons tamboerkorps zal om 20.00 uur het concert openen, waarna achtereenvolgens Fanfare Wilona en fanfare Maashees zullen op treden. Daarna, het is dan 21.45 uur, zal ons orkest een optreden verzorgen. We rekenen er graag op dat alle leden van orkest en tamboer korps om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis Helenaveen aanwezig zullen zijn. Zij, die geen eigen vervoer hebben en niet met iemand anders mee kunnen rijden, worden verzocht dit even te melden bij het secretariaat. Zondag 7 nov.bij gelegenheid van de heropening van het ge meenschapshuis zullen we deze heropening muzikaal gaan op luisteren. Alle leden worden daarvoor om 10.45 uur verwacht bij het gemeenschapshuis. Ook bij deze gelegenheid zal, na het officiële gedeelte, onze Eikenhofkapel medewerking verlenen. Maandag 8 nov.repetitie voor het orkest om 20.15 uur. De plaats waar deze repetitie gehouden wordt, zal nog worden af gesproken. Dinsdag 9 nov.repetitie voor het orkest om 20.15 uur in de school Woensdag 10 nov.repetitie tamboerkorps in het gemeenschaps huis, Van 19.00 - 20.15 uur: het gehele tamboerkorps. Na deze repetitie zal een orkestrepetitie gehouden worden, even eens nog nader af te spreken. Donderdag 11 nov.repetitie voor het orkest om 20.15 uur in de school. DONATEURSRONDGANG HARMONIE SUB MATRIS TUTELA Op zaterdag 6 november a.s, zal de jaarlijkse rondgang met donateurskaarten gehouden worden t.b.v, onze Harmonie. Deze rondgang zal, evenals in het verleden, verzorgd worden door het bestuur van de Harmonie. Evenals voorgaande jaren zal ook dit jaar weer worden uitgegaan van een donatiebedrag van 7,50. Het bestuur heeft gemeend dit bedrag niet te moeten verhogen, maar te handhaven op het peil van voorgaande jaren, juist met het oog op de verslechter de economische situatie. Voor dit bedrag ontvangt U een donateurskaartwelke kaart op 4 -■ - -

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4