Onder aanmoediging van Jan Janssen, Qostrum 1 nieuwe aanvoerder, liet men de moed gelukkig niet zakken0 Fel verzet en een uit gespeelde kans stelde deze aanvoerder dan ook in staat een voorzet van Martien Verstegen in een gelijkspel om te zetten. Tot de rust kon Oostrum terugzien op een aardige partij, zij het dat een 2-1 achterstand niet voorkomen kon worden. De tweede 45 minuten bleken duidelijk in het voordeel van de Evertsoordse ploeg. De 3-1 en 4-1 achterstand volgden vrij snel achter elkaar. De mentaliteit en het doorzettingsvermogen van Oostrum werden zwaar beproefd0 Alle energie bleek toch niet voor niets. Ben van de Berg kon de achterstand aanzienlijk terugbrengen naar 4-3. De gelijkmaker, hoe geliefd deze ook geweest zou zijn, moest op het verlanglijstje blijven staan. Aanstaande zaterdag spelen we uit tegen Meerlo, hopende dat we dan een of twee puntjes aan de huidige drie toe kunnen voegenc Tot dan, Bert OOSTRUM_2_-_MEERL° 41-1 Deze week trad Oostrum 2 op zaterdag aan om het kermisgedruis te ontwijken. Het positieve effect dat hiervan verwacht werd bleef echter uit. Tegen de oude garde uit Meerlo bleek het zeer moeilijk te zijn om tot goed voetbal te komen. Maar het was niet alleen aan de tegenstanders te wijten dat het spelpeil bijzonder laag wasc De benen van de spelers leken verlamd en er was geen enkele felheid te ontdekken. Nonchalant uitverde digen van onze zijde bezorgde de Meerlose voorwaartsen de nodige kansen. Het was onze doelman T.K. die door goed positie spel een achterstand wist te voorkomen. Aan onze eigen aanval len was niet veel glans te ontdekken. Het stadion was gevuld met somberheid, en voor de weinige 8in het zwart geklede) toe schouwers was er weinig plezier te beleven. Diep in de 2e helft was het dan toch eindelijk ons eigen elftal dat tot scoren kwam. Een door Hans W. ingeschoten vrije trap werd door Toet P. vakkundig over de doellijn gewerkt. Protesten van Meerlose kant waren voor niets (1-0)0 De blijheid duurde niet lang en in de laatste minuut was het Meerlo dat met een fraaie kopgoal een voor hun verdiend gelijk spel binnenhaalde. Het eerste verliespunt voor ons 2e elftal, maar het hadden er best 2 kunnen zijn. I^V^0^_7_-_0°strum 2_ (0-6) Een fel begin resulteerde in de 7e minuut in een treffer door Ger D. die uit een onmogelijk schijnende hoek toch wist te scoren (0—1). Dit. was een "Auftakt nach Masz", Goed combineren en fel blijven voetballen zorgden er voor dat Toet PQ in de 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10