voor 4 ritten. boksbal schietvermaak 1,00 voor 4 slagen. - lijntrekspel - bussensport - balco-rotor - zweefvermaak 1,50 voor 3 schoten, ƒ5,00 voor 12 schoten terwijl kleu renfoto-schieten 3,50 voor 3 schoten. 50 cent per rit. 75 cent per keer. 75 cent per keer. 25 of 50 cent per spel naar keuze van de speelkast. Afdeling Openbare Orde en Veiligheid 26 juli 1982. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DORPSRAADVERKIEZINGEN IN_0KT0BER_A^S^ Oostrum kent al sinds 1948 zijn comité van samenwerking. Dit comité is samengesteld uit vertegenwoordigers van verenigingen en organisaties en daarnaast vrije leden. Men beoogt de gezamenlijke Oostrumse belangen te behartigen. Werkzaamheden van dit comité waren van oudsher; - Medewerking aan burgerlijke en kerkelijke aktiviteiten of het zelf organiseren daarvan. - Overleg en samenwerking tussen verenigingen en instellingen. Reeds in die eerste jaren heeft dit werkcomité zijn bestaans recht bewezen. Jaren later toen het gemeentebestuur haar kontakt- bijeenkomsten op de kerkdorpen startte werd ook door de gemeente het werkcomité als spreekbuis voor geheel Oostrum erkend. In het kader van "demokratisering" zijn later de Dorps- en Wijk raden ontstaan en zijn hiervoor door de gemeente regels opge steld. Mede hierdoor werd in 1978 de huidige dorpsraad "Werk comité Oostrum" via algemene verkiezingen gekozen. v Evenals voorheen is er ook de afgelopen 4 jaar vooral gewerkt aan de leefbaarheid van Oostrum door ondermeer; Inspraak bij woningbouwplannen, bestemmingsplannen en diverse gemeentelijke nota's. Inspreken van het streekplan. De tot standkoming van speelvoorzieningenOverleg met de gemeente over verkeerszaken, groenvoorzieningen, kermis, enz. Organisatie St. NicolaasintochtUitgave Oostrums Wegwijzer en het Oostrums Weekblad (Zelfstandige Commissie), enz. enz. UITNODIGING Wij nodigen de inwoners van Oostrum die 18 jaar en ouder zijn gaarne uit middels bijgaande strook zichzelf of anderen kandi daat te stellen voor de nieuw te kiezen dorpsraad. 2

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 2