begon afgelopen woensdag met een uitwedstrijd tegen het tweede elftal van Wanssum. Het elftal van Oostrum, waarvan de gemid delde leeftijd gedaald is tot 21,5 jaar, had aan de Wanssumse ploeg zeker geen gemakkelijke tegenstander. Het aanvallende spel van Wanssum resulteerde in de eerste helft in een 1-0 voor deze ploeg en bracht Oostrum enigszins uit balans0 In de 2e helft leek het er aanvankelijk niet op dat Oostrum nog enige verandering in deze stand zou gaan brengen. Gelukkig bleken de laatste 15 minuten de redding voor de Oostrumse ploeg te worden. Na een voorzet, waarbij Henk van Goch de keeper op een uitgekiende wijze misleidde kon Hans Wilmsen de gelijkmaker scoren. Oostrum mocht meer dan tevreden zijn met deze uitslago Een soortgelijk spel werd afgelopen zondag opgevoerd. Weinig scoringskansen en vrij nerveus voetbal. Door een misverstand in de Wellse achterhoede werd een Oostrumse hoekschop in de eigen netten gewerkt0 De rest van de wedstrijd kende geen ver meldenswaardige gebeurtenissen zij het dat bonzende harten en trillende handen geen uitzondering waren. Al met al hebben we in de eerste twee uitwedstrijden drie puntjes vergaard, en dat is toch een prima begin »-llll Uw verslaggever. VENRAY_8_- 00STRUM_41-5^ Na het gelijkspel van vorige week tegen Stormvogels (1-1) tra den we deze week aan tegen Venray 8» Met toch wel enige schrik in de benen betraden we het veld. In het begin was het een ge- li jkopgaande strijdMaar toch schiep Oostrum de betere kansen die ze echter niet in doelpunten om konden zetten. Op slag van rust maakte de jeugdige ploeg van Venray tegen alle verhoudingen in toch nog een doelpunt» Direct hierna konden we richting het kleedlokaal vertrekken voor de thee. Na een opwekkend woordje van onze leider Wim van Delft begonnen we de tweede helft met frisse moed» Na acht minuten spelen kwam er een uitval van Oostrum die resulteerde in een 1-1 stand door Jos Martens. Hier na rook Oostrum een overwinning» In de 15e minuut reeds scoorde wederom Jos Martens na een prachtige pass van Ton Kessels 2-1» De smaak hadden we te pakken. Het doorzettingsvermogen werd beloond door een 3-1 voor sprong welke gescoord werd door Bert de KleijnDit gebeurde in de 23e minuut. In de 32e minuut werd er weer gescoord door Jos Martens na een schuiver door de verdediging van Ruud Zeelen 4-1» Om de desillusie kompleet te maken voor Venray werd in de 38e minuut de bal wederom in de netten gewerkt door Jos Martens 5-1. Al met al een prettige wedstrijd voor Oostrum die voldaan huiswaarts keerden» o—0_0—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o 12

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10