gevolg hebben. In dat verband zullen de mogelijke con sequenties daarvan met betrekking tot het heffen van retributies/belastingen voor de dorpsraad onderwerp van advies zijn. 5. Onderzoeken ten behoeve van de ruimtelijke ordening: hieronder worden de studies bestemmingsplannen verstaan. 6. Bestemmingsplannen 7. Bouwplannen: de dorpsraad adviseert bij de concretisering van het bestemmingsplan waar het de bouw betreft van woningen voor bejaarden, alleenstaanden en onvolledige huishoudens; evenwel niet bij individuele bouwplannen. 8. Zorg voor wegen: wegaanleg, verbetering van wegen, onder houd, verlichting, beplantingen. 9Verkeersmaatregelen 10Kermissen. 11. Kleuter- en basisonderwijs voor zover het de instandhouding ervan betreft. 12Sport- en spelvoorzieningen 13. Gemeenschapsruimten 14. Het vergroten van de bereikbaarheid en toegankelijkheid van voorzieningen op een aantal gebieden zoals de gezond heidszorg en van openbare diensten. 15Riolering. 16Milieuzaken Werkgroep Verkiezingen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o- VANUIT_DE KLEUTERSCHOOL Beste Ouders Nu het schooljaar al weer in volle gang is willen wij weer starten met het werken in projecten. Woensdag 1 september beginnen we met het project "de kermis". Begrippen en woorden die we deze keer willen behandelen zijn: rond-vlug-langzaam-matinee-kermis-feest-kassa- en muziek. Versje: Moeder kip en vader haan, Zouden naar de kermis gaan. Alle kuikentjes mochten mee, en ze riepen hiep hiep hoezee. 0 wat hadden ze een pret met z'n allen op de autoped.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 3