de_ouders. Gedurende de schoolvacantie gaan de diensten in de kerk allen gewoon door, alleen wordt er niet gepreekt. Ons gemengd koor heeft zich bereid verklaard ook onder de vacantie de hoogmis van zondag's op te luisteren met zang, wel zullen ze niet altijd op volle sterkte kunnen aantreden, dat zal voor iedereen wel be grijpelijk zijn; zij die heel het jaar klaar staan hebben ook recht op wat vacantie. Uw Pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo allemaal, Tot onze grote spijt kan ons jaarlijks kamp dit keer niet door gaan. We begrijpen dat dit voor jullie een teleurstelling zal zijn, evenals voor ons. We hadden al alles geregeld; programma, levensmiddelen, financiën én, na de verkeerde boeking (met enige moeite) de vrije dagen voor de leidsters. Nu blijkt echter, dat er door verschillende omstandigheden zó weinig leden mee op kamp kunnen, dat het financieel voor de leden én onze clubkas wel haast onmogelijk wordt om alles door te laten gaan. Daarom hebben we, na het tevergeefs zoeken naar alle mogelijke oplossingen, helaas moeten besluiten dat ons kamp voor de eerste, tweede, derde en vierde groep dit jaar niet door kan gaan. We hopen dat jullie begrip hebben voor deze (ook voor ons) on plezierige beslissing. Ondanks alles willen we jullie toch een hele fijne vakantie toewensen en hopen we jullie weer allemaal terug te zien in het nieuwe seizoen. Groetjes, DE LEIDSTERS VAN COZO. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- GEACHTE_LAVxBi_LEDEN__ Enkele mededelingen: Tijdens de voorjaarskringvergadering van 21 april '82 hebben enkele kringbestuursleden afscheid genomen o.a. Barones Weichs de Wenne als kringvoorzitster. Mevr. van Ooi als notuliste en Mevr. Poels als penningmeester. Het nieuwe kringbestuur ziet er nu als volgt uit, na stemming kringvoorzitster: Mevr. M. Lenkens uit Vredepeel secretaresse: Mevr. A. Heintjes uit Leunen bestuursleden: Mevr. R. Stevens uit Ysselsteyn Mevr. Arts uit Merselo Mevr. Verhaegen uit Heide.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4