S^V^_OOSTRUM_-_A]FD_VOETBAL Op dinsdag 17 augustus 1982 wordt de Algemene Vergadering van S.V. Oostrum, afdeling voetbal gehouden. Deze vergadering is toegankelijk voor alle leden van 18 jaar en ouder Eén van de agendapunten op deze vergadering zal, zoals elk jaar, zijn, de verkiezing van een aantal bestuursleden. Om de leden de gelegenheid te geven daarvoor kandidaten te stel len, maken wij hen er nu reeds op attent, dat dit jaar vier be stuursleden aftreden van wie er twee herkiesbaar zijn. Het betreft: M. van Rattingen, herkiesbaar J. Janssen, niet herkiesbaar Th. Versieyen, herkiesbaar W. Tacken, niet herkiesbaar. Kandidaten kunnen door de leden worden gesteld tot de aanvang van de algemene vergadering. Kandidaten dienen zich schrifte lijk bereid te hebben verklaard in het bestuur zitting te nemen, indien zij worden gekozen. Kandidaatstellingen kunnen worden ingediend bij de secretaris, Q.C.M. Paantjens, Ooster Thienweg 3, Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ï?OBEL_NIEUWS: Zondag 27 juni gingen onze Amazones en ruiters naar het con cours te Wellerlooi, hier behaalde het achttal een 1ste prijs. Het viertal een 3de prijs. Els de Weijs met Kilflora behaalde een 4de prijs voor ind. dressuur, klasse L 11. Gemmie Wijnhoven met Rianka behaalde een 5de prijs voor ind. dressuur klasse L 1. Michel Beerkens met Maico wist een 2de prijs te behalen voor ind. dressuur klasse L 1 Al met al weer een mooi resul taat. Allemaal nog van harte gefeliciteerd. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TE_KOOP^ van Arsen Oirloseweg 8 NIEUWE aardappelen tel.: 81192. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10