Zaterdag 19.00 uur: Jaardienst Harry Reijnders Overleden ouders Muyres-Derks Pjl SDI EN AARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur: Coen Litjens - Sjonnie van Cuijck - Robin Oudenhoven - Ron Versleijen Zondag 8.30 uur: Ronny Reijnders - Willen Vollenberg - Ronald Hoex - Bas Künen 10.00 uur: Wilbert Kusters - Bran Linskens - Clenens Weijs - Jan Rutten Vrijdag 14.00 uur: Ronny Pelzer - Hans Holtackers GEBED Heer, ik denk, dat U houdt van mensen - die aan tafel kunnen wachten tot ieder van voedsel voorzien is, voor ze zelf met eten beginnen; - die tijdens een wandeling niet te ver vooruit lopen en omkij ken om te zien of de ander wel bij kan houden; - die veel te vertellen hebben en interessant zijn, maar toch willen luisteren naar anderen, die minder boeiend zijn; - die er geen kasten op na houden, die uitpuilen van (te) dure kleding, schoeisel, apparatuur; - die gelijk hebben, maar een ander geen ongelijk opdringen; - die een zwaarmoedig mens opbellen ook als zij niet goed weten wat ze zeggen moeten; - die met hun zakdoek een traan wegpinken als een ander zijn eenzaamheid uitschreeuwt; - die niet luidruchtig protesteren tegen Hilversum één, als ze zelf liever Hilversum twee willen opzetten; - die voor een kerkganger de deur openhouden, ook al is hij nog vier meter verwijderd; - die naar mogelijkheden zoeken .om een ander te waarderen te bedanken; - die niet laten merken, dat ze moe zijn, als een buurman over het weer gaat praten; - die een II. Mis, een gebed niet te lang, te kort of waardeloos vinden, maar luisteren naar één of andere boodschap van U. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De kollekte voor het Rode Kruis heeft in Oostrum 1.106,47 op gebracht, Hartelijk dank aan alle gevers en ook aan de bejaar den hartelijk dank voor hun medewerking. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 3