"SCHOOLSPORT" WISSELBEMIR WEER voor mariaschool oostrum In een met zon overgoten sportpark "De Vlies" te Ysselsteyn, zijn onze jongens erin geslaagd voor de 2e maal achter elkaar beslag te leggen op de fraaie wisselbeker. Zij toonden zich daarmee weer de sterkste voetbalschool van de kerkdorpen. Het grote aantal toeschouwers beleefde een fijne middag, van spanning maar vooral van goed voetbal. De le wedstrijd tegen Merselo/Vredepeel leverde een 3-0 overwinning op. Tegen Leunen, de 2e wedstrijd, ging het er erg spannend toe. Maar uiteinde lijk ging de winst toch naar Oostrum, dat met zeer mooi voetbal en 2 prachtige doelpunten zich op kon maken voor de wedstrijd tegen Ysselsteyn. Deze jongens hadden net zoveel punten en doel- gemiddelde als onze jongens. Aan spanning dus geen gebrek. Maar na 2 x 10 minuten was er nog geen beslissing gevallen want de stand gaf 1-1 aan. Strafschoppen nemen, luidde het reglement en wel door 5 spelers van elk elftal. Maar ook nu viel er geen be slissing. Wat nu? De wedstrijdleiding zat er een beetje mee. Doorgaan tot er een strafschop werd gemist. Uiteindelijk bleken onze jongens over de beste schutters te beschikken. In de finale tegen Veulen toonden onze jongens zich veruit de sterksten alhoewel het nog even duurde voordat het le doelpunt gescoord werd. Daarna werd de score rustig opgevoerd tot 3-0. Nu konden de prijzen in ontvangst genomen worden. De wisselbeker en voor elk een medaille. Zoals gezegd, voor spelers en toeschouwers een mooie en spannen de middag. Proficiat jongens! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o JEUGDVIERDAAGSE Starttijden van donderdag vrijdag zaterdag tussen 17.30 en 18.00 uur. De kinderen moeten om 17.15 uur aanwezig zijn bij de opstel plaats, zie verkeerssituatie: X Vertrektijd zondag: 20 km. om 1 uur 15 km. om 2 uur aanwezig zijn om 1.45 uur 10 km. om 2.30 uur aanwezig zijn om 2.15 uur 5 km. om 3 uur aanwezig zijn om 2.45 uur. Rond half vijf opstellen défilé Helfrichstraathoogte Kempweg, achter de Harmonie, eerst groepen 5 km., dan 10 km., dan 15 km., daarna de individuelen 8

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 8