Hallo Doerakkers, Donderdag 10 juni hebben we club. Wat we gaan doen, hoor je dan nog wel. Groetjes Miriam, Maud, Yvonne. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo Muppets Vanavond 3 juni hebben we weer club. Als jullie vanavond allemaal om 8 uur met de fiets bij de Watermolen zijn, dan gaan we vanavond fietsen. Tot straks. Groetjes Marian, Gertie, Jacqueline, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. 00STRUM_AFDELING TENNIS Jeugdleden opgepast! Op zondag 20 juni wordt er een jeugdtoernooi voor alle jeugd leden georganiseerd. Hoe er gespeeld wordt is afhankelijk van het aantal jeugdleden, dat zich opgeeft. Verdere mededelingen zullen daarover t.z.t. volgen. Opgave vóór zondag 6 juni a.s. bij: mevr. G. Wilms, Oosterthienweg 24, tel. 83546. De jeugdcommissie, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o JEUGDVOETBAL Wie mag er mee op kamp naar Turnhout? Het zijn die leden, die van de basisschool af zijn. Deze jongens kunnen zich opgeven op vrijdag 18 juni en zaterdag 19 juni bij Br. P. Huijbers, Stationsweg 67 Venray Bij opgave moet geld of bankopdracht meegebracht worden. U krijgt dan een circulaire met gegevens mee. Jongens, de gemeente is nu de sportvelden van S.V. Oostrum weer aan het klaarmaken voor het volgende seizoen. Ze gaan voor de goals gras inzaaien. Gevraagd wordt van de velden af te blijven zodat het gras de kans krijgt om te groeien. Jongens, denk aan je pasfoto. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 A

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7