rekt daarbij betrokken personen altijd welkom en ook gewenst. Vriendelijk verzoeken wij U om op deze dag op bovengenoemde straten na 12.00 uur geen auto's meer te parkeren. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur met de kategorie jeugd. Hierna zijn aan de beurt de Adsp. - A B, gevolgd door de gentlemen waaronder good old Dreeske Willemsen uit Oirlo. Als hoofdnummer starten om ca. half vier de senioren met,voor onze vereniging belangrijk, de deelname van onze voorzitter Piet Engbersen, die er alles aan zal doen om de zegetocht van twee jaar terug te herhalen. In deze laatste kategorie vertrek ken nog diverse clubleden, dus spannend wordt het in ieder ge val De wedstrijden zullen rond zes uur beëindigd zijn, waarna alle straten weer opengesteld zullen worden voor het verkeer. We weten, dat we U tot niets kunnen dwingen, maar het lijkt ons niet te veel gevraagd, als wij op Uw medewerking een beroep doen op Uw sportiviteit. Deze wielerronde is voor onze vereniging erg belangrijk, omdat door een gebeuren als dit vooral de financiële mogelijkheden gedekt zullen worden. Ook dit jaar zal er weer een bijdrage worden gevraagd aan de bewoners aan of binnen het parcours, terwijl dan tevens een pro grammaboekje zal worden verstrekt. Tenslotte dit, U zult deze middag de speaker vaak horen zeggen: "Houdt de honden aan de lijn, de katten in de mand en gebruik Uw gezond verstand". Als we ons daar allemaal aan houden, dan verzekeren wij U, dat we een mooie wielermiddag in Oostrum zullen beleven. U een sportief wielerfestijn toewensend, verblijven wij hoogachtend namens het bestuur, Harry Hermkenssekretaris. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Ook nu weer prima lederen boekentassen. Rund- en varkensleder met lederen tussenschotten 2+3 vaks Natuurlijk 1 jaar garantie. Het adres voor schoenen en boekentassen reparaties. Kessels Herenpasweg 3, Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10