ten zijn hiervoor nog lager Z,~ per keer konsumptie) Wanneer U denkt te willen gaan bowlen in clubverband, kunt U vrijblijvend inlichtingen vragen bij Tiny Janssen, Maasheseweg 37, Venray, tel. 81455 of bij Bowling Bistro, Venray, Mgr. Hans- senstraat 10, Oostrum, tel. 83223. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o T0T0_- L0TT0_- T0T0_-_L0TT0_-_T0T0_- LOTTO - TOTO - LOTTO - TO Dinsdag 1 juni van 7-9 uur 's avonds, uitbetaling van kleine prijzen 5-60 gulden. Tevens kunnen dan de formulieren voor de maand juni ook ingele verd worden. Op woensdag 2 en donderdag 3 juni worden de overige formulieren opgehaald. Graag de formulieren klaar leggen. Volgende namen graag op appél Th. Kessels L. Duyn G. Moorrees N. Moorrees J. Janssen P. v. Arsen P. Verheijen G. Kessels Wie op het maandformulier van april achter (120156) 2461 13 heeft staan wil die zich ook melden. Dus breng de nieuwe formulieren mee en zorg dat woensdag en donderdag de andere klaar liggen. De verzorger van Broekhuizenstr53 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zondag, 23 mei, gingen onze Amazones en Ruiters naar het con- cours te Vierlingsbeek. Het eerste acht-tal behaalde een 3e prijs, het vier-tal behaalde een 5e prijs, allemaal in de klas se L. Voor ind. dressuur klasse LI wist Frien v.d. Winkel met Gold- schlager een le prijs te behalen. Astrid Staaks met Ramona behaalde een 5e prijs voor ind. dres suur klasse LI. r Marga Hoezen-Beerkens met Patty behaalde een 6e prijs voor ind. dressuur klasse Ml. Alles bij elkaar toch weer een goed resultaat, daar dit het eerste concours was van dit jaar, alle maal van harte gefeliciteerd. Het Bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 12

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 12