uur Gest. jaardienst Henricus Rutten en Johan na Cremers uur Uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk Raijmakers-Janssen (Dameskoor) uur Tot zekere intentie HEMELVAARTSDAG uur Tot zekere intentie uur Uit dankbaarheid bij een 30-jarig huwelijk Hendrina Maria Houwen-Jacobs Gest. jaardienst Michel Camps en echtge note (Gemengd Koor) uur Ter ere van O.L. Vrouw uur Lena Camps-Driessen Hendrina Maria Houwen-Jacobs (vanwege de familie Houwen) Maria Maas-Martens MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Ronny Pelzer - Hans Holtackers - Jan Rut ten - Sjackie Wilmsen Zondag 8.30 uur Harm van Huet - Clemens Weijs - Bram Linskens - Sander Martens 10.00 uur Wilbert Kusters - Bas Künen - Ronald Hoex - Michel Ghielen Dinsdag 14.30 uur Willem Vollenberg - Ronny Reijnders Donderdag: 8.30 uur Ron Versleijen - Robin Oudenhoven - Sjonnie van Cuijck - Coen Litjens 10.00 uur Ronny Pelzer - Hans Holtackers - Jan Rut ten - Sjackie Wilmsen MARIA_-_PROCESSIE Zondag a.s. 16 mei houden we na de Hoogmis van 10.00 uur onze jaarlijkse Maria-processie met het GENADE-BEELD van O.L. Vrouw van Oostrum. Deze processie wordt opgeluisterd door onze Harmo nie Honderden jaren is deze mooie, zinvolle traditie in ere gehou den; gelukkig. Laten wij deze traditie in ere blijven houden. Laten we dankbaar zijn, dat wij ons mogen verheugen over een Genade-oord van Maria. Velen hebben in de loop der eeuwen - en ook nu nog in onze tijd- troost, moed en kracht gevonden bij O.L. Vrouw van Oostrum in onze Maria-kapel. In onze moeilijke, angstige tijd hebben we een machtige voorspreekster bij God nodig en dat jis Maria. 4 Dinsdag 9.00 14.30 Woensdag 9.00 Donderdag 8.30 10.00 Vrijdag 9.00 Zaterdag 19.00

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4