ïlï-Vl °°strum 5EEn_EEEÜ:EYond Joop Scheelings Tiny Janssen Gerrie Swaghoven Dorothé Mihoglu Harry Peeters Jan Voermans Wil Franssen Peter Cleven Ad vHemert Twan Peeters De vertrektijd op zaterdag 15 mei is 13.00 uur vanaf Bowling Bistro Venray. Indien er iemand verhinderd is, gelieve dit dan tijdig door te geven aan Tiny Janssen, tel. nr. 81455, zodat er nog voor ver vanging gezorgd kan worden. ONDERWERP: onderlinge competitie recreanten en zomerstop. Onderlinge competitie Al vele weken zijn we bezig met de afwerking van de finale-ron de van onze onderlinge competitie. Volgens de vooraf gemaakte planning zouden nu alle resultaten bekend moeten zijn, doch he laas zijn we nog lang niet zover. We hopen, dat afgelopen dins dag vele wedstrijden gespeeld zijn kunnen worden, zodat we iets inlopen Verbouwing^gemeenschapshuis In verband met de reeds lang geplande verbouwing zal ook onze vereniging tijdelijk moeten uitwijken naar een ander onderkomen. Vooralsnog kunnen we echter nog even terecht. Op 24 mei zal met de voorbereidende werkzaamheden begonnen worden en zodra we niet meer in de zaal terecht kunnen, zal dit aan de leden wor den meegedeeld. We hopen dinsdag besloten te hebben waar we dan heen gaan. Voorlopige afspraken zijn al gemaakt. Vanaf het ver trek uit de zaal zullen we in ieder geval tot medio oktober el ders spelen. We zullen dan geen onderlinge competitie spelen, maar gaan "ladderen". Op dinsdag 18 mei zullen we géén spelavond hebben, daar die dag de zaal bezet zal zijn. De dinsdag daarop kunnen we volgens de planning nog WEL in de zaal terecht. Héél misschien zouden we dan de onderlinge competitie wel kunnen afsluiten mits Zomerstop We zullen evenals vorig jaar een zomerstop inlassen, doch i.v.m. de verbouwing deze 2 weken langer laten duren dan afgelopen jaar. De zomermaanden juli èn augustus zal er niet gespeeld wor- 16

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 16