T. Laurensse L. Linders SOudenhoven M. Philipsen J. Thielen E. vdWildt HEREN H. Camps M. Frederix Q. Paantjens A. Scholl E. Kessels A. Kessels T. Kusters T. R. Lemmens T. A. Nellissen M. J. Verhaegh M. M. Versleijen H. H. Bruysten J. TCamps W GOudenhoven M B. Schelbergen S Linders Linskens v. Osch Rijs Vollenberg G W W T M M Janssen H. Jeuken J Laurensse J. Leyen J Kateman Leyen Linders Scholl Wijs Wilms Groenen Kusters Linders Rijs Elke speler moet in de aangegeven kleur duidelijk herkenbaar zijn. Het zou leuk zijn indien de groep dat onderling zou af stemmen OPZET In het wedstrijdschema zijn bewust spelers van verschillende sterktes samengevoegd. Elke groep speelt 13 wedstrijden van 30 minuten. De eerste 5 minuten dienen gebruikt te worden voor het wisselen en het inspelen. Elke speler speelt 2 wedstrijden. PUNTENTELLING Men telt de games gewoon door. Voor elke 2 gewonnen games (dit geldt voor winnaars en verliezers) ontvangt men 1 punt. De win naar ontvangt 2 punten extra. Alleen volledig gespeelde games tellen mee. De puntentelling moet door de spelers zelf worden bijgehouden. Het einde van de wedstrijd, alsmede het begin van de officiële speeltijd, zal door de wedstrijdcommissie worden aangekondigd. Men wordt verzocht, vijf minuten voor de aangegeven tijd aan wezig te zijn. Is men niet op de aanvangstijd aanwezig, dan kan de wedstrijd commissie een andere speler voor de gehele wedstrijd inzetten en zal de betreffende groep 2 strafpunten in mindering worden gebracht Mocht een wedstrijd niet kunnen doorgaan wegens het niet komen opdagen van één of meer spelers, dan heeft de wel volledig aan wezige partij de wedstrijd gewonnen met 6-0. Het spelen zonder duidelijk in de groepskleur herkenbaar te zijn, wordt beboet met een strafpunt Voor tennisballen wordt gezorgd door de vereniging. De kantine is de gehele dag geopend. Het wedstrijdschema ziet er als volgt uit: 13

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 13