MONTAGNARDS 6 - OOSTRUM 3 "Gespannen verwachtingen: kampioen in de 4e klasse N.N. of (nog) niet". We begonnen de wedstrijd in Bergen goed, zodat we na 10 minuten, na een prima combinatie tussen Marius Bardoel en Ruud Zeelen, door Martin Custers 0-1 lieten aantekenen. Bergen gaf goed partij, echter Oostrum bleef goed voetballen, wat resulteerde in diverse kansjes en kansen waarvan in de 26 ste minuut de bal die Geert Schelbergen bijna tussen de benen van de keeper doortikte wel de mooiste was. 10 Minuten later was het toch raak, Geert Schelbergen raakte wederom de keeper, echter Jan van Hout was attent en scoorde uit de scrimage 0-2. In de 43ste minuut gaf Jan Custers een uitstekende dieptepass op broer Martin, die helaas faalde in de afwerking. We gingen de rust in met de stand 0-2 en een hinkende Herman Coopmans, die daarom het veld ruimde voor Ben Broeren (als linkshalf, Pieter Muyres ging laatste man spelen). Na rust ontstond ongeveer hetzelfde beeld echter liet nu de conditie zich wat meer voelen, maar kansen ontstonden er nu ook weer legio zoals in de 53ste minuut toen Jan van Hout de bal via een tegenstander in de handen van de keeper schoot. 10 Minuten later kwam Bergen dichterbij na wat defensieve foutjes en weer een dubieuse beslissing van de scheidsrechter "handbal binnen" dus strafschop. Met een zeer snelle reactie zat keeper Piet Fleurkens er dicht bij, maar niet genoeg 1-2. Oostrum liet zich hierdoor niet van de wijs brengen en ging nog meer in het offensief waarbij Wim van Dijck en Ton Fleurkens, als de beide buiten achterspelers, voor de tegen stander gevaarlijk mee opkwamen, dit alles resulteerde in de 69ste minuut in 1-3 door Martin Custers. Bergen speelde onder tussen met 10 man nadat een Montagnard bij een val een hand blessure opgelopen had en het veld verliet. De mooiste goal van de wedstrijd viel in de 86ste minuut toen de hele Montagnards-verdediging tegen het gras gespeeld werd en Jan van Hout met rechts (N.B.) zijn 21e competitie doel punt maakte en de eindstand op 1-4 bepaalde. Jan bleef met 21 doelpunten op de 2e plaats op de topscorers- lijst staan gevolgd door Bert Linders met 16 en vooraf gegaan door Martin Custers met 22 doelpunten. Deze drie hebben samen iets meer dan de helft van alle doelpunten van het "derde" dit seizoen gemaakt, terwijl b.v. Jan alleen zelfs nog meer doel punten voor ons maakte dan alle tegenstanders samen tegen konden scoren. OOSTRUM 3 KAMPIOEN, JONGENS PROFICIATI o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 11