VERENIGING v. OUDEREN_OOSTRUII UITNODIGING: Van 14 t/m 19 mei '82 wordt in Tienray een tentoonstel ling georganiseerd rondom het thema "Ouder worden". Basis voor deze tentoonstelling zijn de panelen v.C.R.M. "Ouder worden in Nederland"Verder hebben een groot aantal instellingen en instanties, die zich richten op de dienstverlening aan ouderen, hun medewerking toe gezegd. V/ij laten U d.m.v. deze tentoonstelling kennismaken met wat er zich afspeelt rondom het ouder worden, net name rondom het Welzijnswerk Ouderen, activiteiten van oude ren-verenigingen en ook met de werkzaamheden van in stellingen als b.v. Groene Kruis, Gezinszorg, Raad van Arbeid, Ziekenfonds. Eveneens kunt U op deze tentoon stelling informatie krijgen over de opleidingen ver zorgende- en dienstverlenende beroepen en voorlichting over cursussen van de provinciale werkgroep "Pensioen in Zicht". De tentoonstelling zal bestaan uit het zichtbaar naken van al deze activiteiten d.m.v. stands, apparatuur, dia's foto's etc. Daarnaast zullen er werkstukken te zien zijn van leerlingen van de diverse scholen in de Maasdorpen (L.H.N.O.Havo, basisscholen) over het onderwerp "Hoe kijkt de jeugd tegen de oudere aan?" De tentoonstelling wordt gehouden in zaal v/h café Thijssen, Spoorstraat 2 te Tienray, terwijl de dia-series vertoond worden in het parochiehuis, Bernadettelaan te Tienray Openingstijden Vrijdag 14 mei 's morgens van 10.00 tot 12.00 uur 's middags van 14.00 tot 1600 uur Zondag 16 mei van 11.00 tot 16.00 uur. Maandag 17 meidinsdag 18 mei en woensdag 19 mei 's morgens van 10.00 tot 12.00 uur 's middags van 14.00 tot 16.00 uur HET BESTUUR. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Als deze keer alles goed gaat kunnen we jullie op vrijdag 7 mei eindelijk de film "Hij, Zij en de Alpenwei" laten zien. Onze ekskuses voor de wantoestanden in de organi satie, die er voor zorgden dat het vorige week niet door ging. 2

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 2