SCarmonie Sub cMatrtS cJutelü dat dit zeker in de herfst zal plaatsvinden. Aan de wateroverlast op de Stationsweg is wel iets gedaan doch nog niet voldoende, men zal hierover nog contact opnemen met de gemeente Over de ligging van de vluchtheuvel op de Witte Vennenweg is men niet te spreken, deze levert in sommige gevallen gevaar op. De mogelijkheid bestaat, indien de N.S. parkeerplaatsen zal aan leggen op de loswaler toch nog een oplossing zal worden gevon den voor een oversteek van de Gildestraat naar het stations N.S. In oktober zullen verkiezingen plaatsvinden voor een nieuw werk comité, de voorzitters van de verenigingen ontvangen bij de agenda voor de komende vergaderingen een formulier, voor in te dienen kandidaten. De gecombineerde vergadering van het werkcomité met voorzitters is op 17 mei a.s. in de bowlingzaal. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 29 april: bij gelegenheid van het 50-jarig huwelijks feest van het echtpaar Raedts-Verhees zullen we het gouden paar een serenade gaan brengen in het gemeenschapshuisAlle leden worden daarvoor om 2000 uur verwacht bij het gemeenschapshuis. Zaterdag 1 mei: oud papier ophalen, de volgende leden worden daartoe om 10 uur bij G. Kessels, Stationsweg verwacht: Sraar Kessels jr., Jos van Osch, Wim Pluk, Jan Versleijen, Nico Ver- steegen en Frank van de Venne. Uw oud papier kunt U weer vanaf 10 uur gebundeld aan de straat klaarzetten, waarvoor bij voorbaat dank. Zondag 2 meiopluistering van de le H. Communieviering. Alle leden worden daarvoor om uiterlijk 9.40 uur op de speelplaats van de school verwacht. Vandaar zullen we de communicantjes be geleiden naar de kerk, waarna we links in de kerk zullen plaats nemen en mede de H. Mis opluisteren. Maandag 3 meier zijn geen repetities i.v.m. afwezigheid van de directeur. Woensdag 5 mei: repetities tamboerkorps volgens afspraak. Donderdag 6 meiorkestrepetities in het gemeenschapshuis MUZIEKVERENIGING OOSTRUM - VENRAY 9

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 9