Het Werkcomité uit zijn bezorgdheid over de ontstane si tuatie en verzoekt de Gemeente te onderzoeken welke maat regelen nodig zijn bij negatief advies van de Raad van State Het Werkcomité richt zich rechtstreeks tot Polygas en deelt mee nog niet tot aktie over te gaan om de besprekingen niet te doorbreken. Tevens verzoekt het om informatie over verdere plannen van Polygas. In april bereikt ons het bericht dat de mogelijk heden ter verplaatsing druk worden bestudeerd maar dat er nog geen konkrete inlichtingen zijn om de bestaande over legsituaties niet te doorkruisen. In maart krijgen we telefonisch bericht dat Polygas binnen kort met de Gemeente en met het Werkcomité wil praten. Daar is het helaas bij gebleven. Tijdens een bespreking in december wordt duidelijk dat Polygas misschien gaat uitwijken naar het verlaten sta tionsemplacement in Tienray. Het alternatief op de Witte Vennen wordt door Freudenberg afgekeurd De Gemeente verzoekt Polygas te voldoen aan de hinderwetsei- sen anders moet zij overgaan tot sluiting van de installatie (tot 1 febr. 1982 uitstel!). Het Werkcomité zal op de hoogte gehouden worden van verdere ontwikkelingen 9Diverse aktiviteiten -kontakten met andere dorpsraden. -overleg met gemeentelijke commissies via de adviseurs, -bijwonen van verschillende recepties en openingen, -afvaardiging naar het Groene Kruis. -inhalen harmonie bij het behalen van een eerste prijs op een bondsconcours -ontwerp en uitvoering nieuw briefhoofd (voorzitter) -zomerwandeling door Oostrum. -voorbereiding van de dorpsraadverkiezing in 1982. de sekretaris M. Laurensse. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VERKORTE NOTULEN VERGADER HÏG ^RKCOMITE_OP_ 19_APR IL_ 1982 De gemeente geeft haar medewerking aan de bouw van vrijgezellen- woningen. Contact is reeds opgenomen met een architect, bouw fonds en Woningbouwvereniging. Het is nog even afwachten. De groenvoorzieningen op het speelterrein aan de van Broekhui- zenstraat is door omstandigheden vertraagd. Wel is toegezegd, 8

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 8