Tevens werd de gemeentelijke plantsoenendienst gevraagd de meidoorn op de hoek MgrHanssenstraat - Watermolenstraat te rooien omdat deze het uitzicht belemmerde. Kontakt met de Verenigingen. Het Werkcomité onderhoudt de kontakten met het Oostrumse verenigingsleven door middel van een drietal voorzitters vergaderingen. De voorzitters kunnen eventuele agendapunten tijdens de vergadering naar voren brengen. Vaak ook worden sprekers uitgenodigd om bepaalde onder werpen te behandelen. Dhr. van Bommel medewerker bij het S.S.O. gaf een uiteen zetting over het hoe en waarom van deze stichting. Door dhr. de Klerk van de woningbouwvereniging werd de nota huurdersparticipatie uitgelegd. Hij sprak over het belang van een huurderscommissie (meer medezeggingsschap voor huurders) en over de kandidaatstel ling vanuit de dorpen. Er werd informatie gegeven over de uitbreiding van het ge meenschapshuis en de voorzitter van deze stichting vroeg het Werkcomité hen te steunen in een beroep op tegemoet koming in de uitbreidingskosten De verbouwing zal begin 1982 starten. De voorzitter van de harmonie kondigde aan dat de muziek feesten in oktober een jaarlijks terugkerend festijn zal zijn waarbij elke vereniging kan meewerken en delen in de opbrengst Men was verder van mening dat de Stichting Oude Watermolen nieuw leven ingeblazen moest worden. Er werden festiviteiten aangekondigd voor de opening van de Oude Watermolen (COZO en Iduna) Tevens werd het Werkcomité verzocht te bemiddelen bij de moeilijkheden rond de drankwetvergunning van de Soos en bij de aankleding van het COZO gedeelte van de Oude Watermo len De verenigingen waren het er over eens dat de voorzitters vergadering van groot belang is voor het onderling kontakt. Polygastanks In deze al een hele tijd slepende kwestie is ook dit jaar geen oplossing gekomen. Tijdens een bijeenkomst met de Gemeente is gesproken over alternatieve vestigingslokaties met name op het industrie terrein de Witte Vennen. Uit verschillende studies zijn geen bruikbare oplossingen voorhanden. De Gemeente stuurt Polygas in Deventer een kennisgeving tot sluiting en Polygas maakt bij de Raad van State een be roepsprocedure aanhangig. Uitspraak 23 januari. 7

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7