SPORTVERENIGING "OOSTRUM" WORDT OOSTRUM 3 KAMPIOEN????? Het leek erop, dat Oostrum 3 redelijk gemakkelijk naar een kam pioenschap speelde. Toch zijn er verschillende tegenstanders die dit niet toelaten en zich met hand en tand hiertegen verzetten. Ysselsteyn, ook een kampioenschapskandidaat, was de eerste die ons 2 punten afhandig maakte. Nog eens 2 punten moesten we af staan aan W.Horst waar de eerste konfrontatie in Oostrum met 2-0 werd verloren. Afgelopen zondag werd de return in Horst ge speeld. Deze wedstrijd moest gewonnen worden wilden we het heft in eigen handen houden. Maar deze wedstrijd werd bijna een nacht merrie. Het begon allemaal goed en ook de goals bleven niet ach terwege. J. van Hout maakte het eerste doelpunt uit een bijzon der goed en hard genomen vrije trap. Het tweede doelpunt viel uit een corner, die werd genomen door J. van Hout en subliem werd ingekopt door M. Custers. Na de rust was het M. Bardoel, die met een omhaal de bal in het doel prikte. Na deze voor sprong werd er met minder inzet gespeeld en dit werd ons bijna fataal. Door enkele onoplettendheden kon Horst 2x raak schieten. De klap op de vuurpijl kwam, toen Horst 5 minuten voor tijd hun derde goal maakte, uit een bijzonder goed genomen corner, die precies bij de 2e paal in de kruising draaide. Moedeloos pro beerden we toch nog de overwinning mee naar huis te nemen en dit gelukte dan ook in de laatste minuut J. van Hout, die de doelman omspeelde en toen raak schoot. De vreugde was groot en we bedankten na het laatste fluitsignaal de sportief spelende tegenstander. Oostrum 3 heeft nu 1 punt voorsprong op Hegelsom en 2 punten op Ysselsteyn. Of Oostrum 3 voor het eerst in de geschiedenis kampioen wordt, zal over 2 weken blijken. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SVOOSTRUM_AFDELING_TENNIS/VOETBAL Op de Oostrumse sportdag, 22 mei a.s., wordt er behalve een voetbaltoernooi ook een tennistoernooi georganiseerd. Hieraan kunnen alle seniorenleden van de S.V. Oostrum, zowel afdeling voetbal als afdeling tennis, meedoen. Indien men mee doet aan het voetbaltoernooi, kan men zich niet opgeven voor het tennistoernooi. Over de opzet van het tennistoernooi volgen nadere mededelingen. Zeker is al wel, dat er in groepen zal wor den gespeeld. Men moet zich schriftelijk opgeven, waarbij men gebruik kan maken van onderstaande strook. 19

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 19