moeten zich voor 1 mei a.s. aanmelden op de volgen de adressen: A. van Soest, Geysterseweg 18 en J. Arts, Randenrade 50. OPGAVE FORMULIER Naam speler: Adres Bovenstaande neemt wel/niet deel aan het voetbaltoernooi op zaterdag 22 mei a.s. Bovenstaande neemt wel/niet deel met een/twee personen aan de feestavond. Aanmeldingen voor 1 mei a.s. bij: J. Arts, Randenrade 50 of A. van Soest, Geysterseweg 18. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BRUGHUSIA_2 - 00STRUM_2l_-_0 Oostrum 2 heeft zijn laatste kansen op promotie waarschijnlijk verspeeld in de wedstrijd tegen het laaggeklasseerde Brughusia 2 (in de thuiswedstrijd ook al een nederlaag). In de eerste speelhelft kwamen de roodwitten weliswaar achter met 1-0, nadat Jos Lenssen (Brughusia) "te tam" werd aangeval len. Toch was het juist in de eerste helft, dat Oostrum goede kansen kreeg om gelijk te maken of zelfs op voorsprong te komen. Zo kopte T. Kessels tegen de deklat na een gave voorzet van M. Wijnhoven. Ook een doorbraak via een één-twee, waardoor B.de Kleijn in een riante scoringspositie kwam, had meer verdiend. Het bleef echter 1-0. De tweede helft werden de bakens verzet middels een 4-3-3 sys teem. Men probeerde zodoende meer kracht in de voorhoede te leggen. Er was weliswaar een veldoverwicht voor de Oostrumploeg maar uitgespeelde kansen ontstonden niet meer. Het enige belang rijke wapenfeit was een hard schot van G. Muyres. Brughusiadoel- man Thissen werkte echter fraai tot corner. Verder wist de laatste man van Broekhuizen wel raad met de hoog ingespeelde ballen. Het was en bleef 1-0. Een onnodige nederlaag, zeker ge zien de riante mogelijkheden in de eerste 45 minuten. Een beet je geluk moet je hierbij echter ook hebben. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 18

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 18