dank zij uw bijdrage kan hier nu verandering in komen Nogmaals hartelijk dank, ook namens de inwoners van NderaJ Br. Frits Basten -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De collecte voor de Hartstichting heeft opgebracht 1.014,55 Aan allen die er aan meegewerkt hebben deze actie te doen slagen, heel hartelijk dank. Namens de Hartstichting. -o-o-o-o-o-o-o-o-ó-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA: 23 april: 24 april: 24 april: 25 april: 29 april: 1 mei mei mei mei mei mei mei 1 2 4 6 7 7 8 mei 8 mei 11 mei 13 mei 13 mei 13 mei 15 mei 16 mei 17 mei 20 mei 22 mei 23 mei 24 mei 26 mei 27 mei 27 mei 28 mei 29 mei 30 mei 4 5 juni juni Voorlichting mil. dienst (-weigeren), Iduna. Kindermiddag, Iduna. Buurtfeest Vriendschap door Samenwerking. Oriëntatie-fietstocht, "De Aide Beek". Interne vergadering oudervereniging. Reünie Veteranen. Harmonie, oud papier ophalen. Eerste H. Communie. Harmonie, optreden Eikenhofkapel op St. Servatius. Bestuursvergadering, S.V.O. Kontaktavond bezoekers - ouders, Iduna. Uitstapje, O.V.B. Harmonie, Peeltoernooi te Hegelsom. Disco, Iduna. Ouderavond voor de ouders van de oudste kleuters (kleuterschool) Jeugdleidersvergadering, S.V.O. Kontaktavond buurt - soos, Iduna. Harmonie, bestuursvergadering. Harmonie, concert in het gemeenschapshuis met de medewerking van fanfare Wilona uit Helenaveen. Mariaprocessie Voorzittersvergadering werkcomité Bowling Bistro. Wandeltocht Buurtvereniging Stationsweg. Dorpstoernooi S.V.O. tennis-voetbal met feestavond Harmonie, medewerking aan Gildefeesten Geysteren. Harmonie, kwartaalbespreking orkest. Harmonie, kwartaalbespreking tamboerkorps. Interne vergadering oudervereniging. Grote vrijwilligersavondIduna. Dropping, Iduna. Gemeente Veteranen-toernooi Miskend talent/talentenjacht, Iduna. Kabaret, Iduna. H. Vormsel. 4

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4