Ook van onze vereniging werd door diverse solisten en kleine ensembles aan dit concours deelgenomen) de beoordeling van deze optredens, welke beoordeling werd gemaakt door PcKingma uit Venlowas bijzonder goed. Een aantal van deze optredens werd begeleid door onze Eikenhofkapel, die zorgde voor de achtergrondmuziek. Deze begeleiding van de kapel, onder leiding van P.Poels werd zowel door de Heer Kingma, alsook door het publiek, bijzonder gewaardeerd. Alles bij elkaar voldoende reden voor het tamboerkorps om tij dens de j.l. maandag gehouden repetitie spontaan een muzikale hulde te brengen aan onze deelnemers via een serenade. In een korte toespraak wenste de president daarbij de deelnemers geluk met de fijne deelname en de behaalde resultaten. De resultaten die door onze deelnemers bij dit solistenconcours behaald werden zijn als volgt: In de eugdafdelbehaalde Heidi Achten op cornet een le prijs met 48 punten, Anita Reijnders op cornet een le prijs met 49è punten, Nicole Stevens op klarinet een le prijs met 48 punten. In de Tweede Afdeling behaalde Agnes Reijnders op cornet een le prijs met 52 punten en Antoine Janssen op Klarinet een le prijs met 50 punten. In de afdeling Uitmuntend behaalde het trio Hay Joosten, Agnes Reijnders en Herman Vermeulen op cornet een le prijs met 54 punten met lof der jury. Het duo Piet Verheijen en Jan Weys behaalde op tuba een le prijs met 52^ punten, Eddie v/d Venne met klokkenspel behaalde een le prijs met 53 punten, Math. Knelissen op bas behaalde een le prijs met 54 punten met lof der jury. Het trio Gerard Volleberg, Ruud Ebisch en Sraar Kessels behaalde op klarinet een le prijs met 53^ punten. Peter Derks op trompet behaalde een le prijs met 50^ punten. In de afdeling Superieur tenslotte behaalde Ruud Ebisch op kla rinet een le prijs met 54 punten met lof der jury. Ook vanaf deze plaats willen we de deelnemers alsnog van harte geluk wensen met deze fijne resultaten. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- KERKDIENSTEN_0VR0W_GEB00RTE_PAR0CHIE_00STRUM 24 april -2 mei Zaterdag 19.00 u.: Lena Camps-Driessen - Fransiska Manders- Emons Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen Overl.familie Kleuskens-Verstegen-Reijnders Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Martien Moorrees 2

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 2