Hegelsom werd hierdoor compleet verrast, vooral in de eerste drie kwartier. Na twintig minuten was het dan ook raak. Een diepte-pass over de Hegelsomverdediging werd door de snelle H. Wilmsen voorge trokken. B. v.d. Berg werkte in drie keer de bal in de touwen. 1-0. Ook hierna bleef het Oostrum-team gevaarlijk, maar Hegelsom wist met snelle tegenstoten toch kansen te creëren. Gelukkig misten ze het doel of onze doelman stond succes voor de gasten in de weg. Oostrum wist zelfs de voorsprong uit te breiden. T. Kessels nam een bal, die in de Hegelsomdefensie bleef hangen, van dichtbij met veel overtuiging op de slof: 2 - 0. Na rust hadden de mannen uit Hegelsom zich iets beter op het Oostrumspel ingesteld. Toch kreeg Oostrum door het oprukken van de gasten veel counterkansen, die veelal slecht werden afgewerkt. In de 25e minuut scoorde Hegelsom d.m.v. een fraaie kopbal 2-1. Dit was een verdiende treffer voor de gasten, die bleven "voet ballen". Verder reikte de dadendrang niet meer. Zodoende bleef het bij deze kleine, maar toch wel verdiende overwinning voor Oostrum 2. Plotseling zijn er weer kansen (jes) op een tweede promotie plaats. Er zal dan nog wel hard gewerkt moeten worden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o T0T0_- L0TT0_- TOTO. Maandag 26 april, uitbetaling kleine prijzen 5,tot 60,van 19.00 tot 21.00 uur 's avonds. J. v. Goch H. Vermeulen - Stationsw. P. v. Bracht P. v. Arssen - Oostertw. M.P.J. Kusters Th.P. Camps B. Broeren H. Janssen P.L. v. Hout J. Vermeulen - Wittevr.str. H. Claassen J. Janssen - Oostertw. Go Janssen - Wittevr.str. W.G. Franssen J. Manders - Oostertw. W. v. Delft J. Verhaegh - Kap. Joh. Kleuskens Prijswinnaars van zondag 18 april kunnen zich ook melden. Nieuwe formulieren voor de maand mei kunt U meebrengen. Deze worden meteen afgerekend. (Extra mededeling voor de maanden mei, juni, juli, augustus). Zoals ieder jaar spelen wij dan geen WEEK-LOTTO of TOTO. Dus alleen maar MAAND-L0TT0. Vanwege koninginnedag worden de formulieren op dinsdag 27 en woensdag 28 april opgehaald. Verdere inlichtingen: Van Broekhuizenstraat 53. Namens S.V.0. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o -L4 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 18