en goed uitgezet kon worden met rood/wit lint. Woensdag, 14 april, was het dan zover, 's Morgens gingen de coureurs hun eigen parkoers uitzetten. Het weer werkte gran dioos mee: een lekker zonnetje scheen over het mooi uitgezette parkoers Om precies twee uur kon de ingehuurde starter en wedstrijdlei der het startsein geven voor de 7 coureurs (Mare v.d. Wildt moest wegens ziekte helaas verstek laten gaan)en het toch nog redelijk aantal toeschouwers. Er werd gereden volgens het "ten nistoernooi-systeem": poules van twee renners, plaatsing via loting. De verliezers gaan over naar de verliezerspoule, de winnaars naar de winnaarspoule. Hierdoor was de tijd niet be slissend, maar de plaats. Het was erg jammer dat het parkoers te smal was, zodat passeren eigenlijk niet mogelijk was. Voor enkele coureurs gaf dat duidelijk nadelen, voor anderen was het gunstig. Doch dit mocht de pret niet drukken, en de strijd was er niet minder om. Het was prachtig te zien hoe de coureurs met verbeten gezichten hun rondjes draaiden. De einduitslag was: 1. en OOSTRUMS KAMPIOEN 1982: Jan Hein Loonen, tijd 1.03.5 min. 2. Theunis Bekkers, tijd 1.08.0 min. 3. Twan van Enckevorttijd 1.01.0 min. 4. René Kivits, tijd 1.24.1 min. 5. Ronnie Cornelissen, tijd 1.14.0 min. 6. de benjamin Barry Cornelissen, tijd 1.19.4 min. 7. Harold Michiels, tijd 1.06.0 min. Al met al een zeer geslaagde fietscross-happeningHopenlijk zal het aantal fietscrossers in Oostrum hierdoor flink toene men, zodat in 1983 veel meer deelnemers aan de start zullen staan. Bovendien zullen de jeugdige fietscrossers het werkcomi té Oostrum ongetwijfeld achter de broek blijven zitten om een betere en bredere crossbaan gerealiseerd te krijgen op een stukje gemeentelijke grond. Of heeft een Oostrummer vlak bij het dorp nog een stukje grond renteloos liggen wat hiervoor te gebruiken is Zo ja, meld dit dat dan maar even bij het werkcomité. Er zijn allicht wel wat ondernemers en particulieren die de inrichting verder willen en kunnen verzorgen. En misschien komt er dan ook nog een echte fietscrossclub De Oostrumse jeugd zal er erg blij mee zijn. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 12

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 16