Dinsdag 18 mei 25-jr. Jubileummis Raymakers-Janssen Vanaf woensdag 14 april beginnen de repetities weer om 20.00 uur. Bij verhindering, wat hopelijk niet veel voorkomt, afmelden. Secr. L. Versteegen tel. 84910. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DAMES O.V.B. Dinsdag 20 april (met goed weer)houden we ons jaarlijks uit stapje met onze kinderen. We gaan naar Vlakwater trimbaan in Venray, waar we de kinderen verder nog willen trakteren op een verrassing. We vertrekken om 13.30 uur bij de Rabobank met de fiets en ho pen, dat het goed weer is, dan wordt het vast een fijne middag. Het bestuur. DAMES O.V.B. Dinsdag 20 april, acupunctuur. Deze avond wordt verzorgd door Mevr. Tobos en wordt gehouden in zaal de Karklingel. Aanvang 20.00 uur. En we hopen, dat het een leerzame avond wordt. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o COLLECTE ASTHMAFONDS In de week van 19 t/m 25 april komen dames van de O.V.B. bij U langs voor Collecte van het Asthmafonds. Mogen wij ook dit jaar rekenen op Uw bijdragen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN: 17 en 18 april 1982: Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Francken - Wittgen en Schraven: Pr. Francken, Allegrostraat 43, tel. 82824 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. v. Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht: Drv. Thiel, Patersstraat 60, tel. 88800 3

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 3