Lente betekent: nieuw leven. Lente brengt vreugde en blijdschap we komen in een andere stemming, lente stemt tot dankbaarheid. Dit geldt dit jaar heel bijzonder voor Huub en Truus Janssen- Broeren, Randenrade 27. Na een tijd van rusten en geduld werd onze grote wens vervuld - zo vermeldt het geboortekaartje van SUSAN; Monique heeft er een zusje bij; we zijn gelukkig en blij. Ze hebben inderdaad lang in spanning moeten leven en er vele offers voor moeten brengen, maar Truus is een echte moeder, zij bracht die offers met liefde want - zo zei ze - ik weet wat ik er voor terugkrijg, ook ons tweede kind betekent voor ons een grote rijkdom. Heerlijk als een kind zo ververwelkomd wordt en volop kan reke nen op warme geborgenheid en hartelijke liefde. Huub en Truus, van harte proficiat met jullie nieuwe rijkdom, met jullie tweede dochtertje: SUSAN. Een zonnige, gelukkige toe komst met en voor SUSAN, die ook wij een hartelijk welkom toe roepen in onze parochiegemeenschap. Uw pastoor o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 8 april Harmonie, bestuursvergadering. 8 april Jeugdleidersvergadering, S.V.O. 9 april Volleybal, Iduna. 12 t/m 16 april Science Fiction-week (film, muziek), Iduna. 17 en 18 april Solistenconcours van de Federatie Harmonie. 19 april Vergadering werkcomité café van Dijk. 20 april Lezing acupunctuur, O.V.B. 23 april Voorlichting mil. dienst (-weigeren), Iduna. 24 april Kindermiddag, Iduna. 24 april Buurtfeest Vriendschap door Samenwerking. 25 april Oriëntatie-fietstocht, "De Aide Beek". 29 april Interne vergadering oudervereniging. 1 mei Reünie Veteranen. 1 mei Harmonie, oud papiër ophalen. 2 mei Eerste H. Communie. 6 mei Bestuursvergadering, S.V.O. 7 mei Kontaktavond bezoekers - ouders, Iduna. 7 mei Uitstapje, O.V.B. 8 mei Harmonie, Peeltoernooi te Hegelsom. 8 mei Disco, Iduna. 11 mei Ouderavond voor de ouders van de oudste kleuters, (kleuterschool) 8

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 8