pAASZATERDAG De dienst op Paaszaterdag begint om 20.00 uur. Pijn, lijden en droefheid hebben plaatsgemaakt voor vreugde en blijheid, want Christus is verrezen, nieuw leven, ook voor ons. Niet de dood heeft het laatste woord, maar het leven. We mogen onze hoop stellen op wat blijft. Mag het voor ons allen een ZALIG PASEN zijn. PASEN: het eest_van_de_hoop De wereld kan bevrijd worden van onrecht en liefdeloosheid. Het Paasfeest nodigt uit om daaraan mee te helpen. Wij zijn geboren voor de vreugde, voor het leven, voor de liefde Maar dan moeten we ook verrijzenisdaden stellen Verrijzenis is: morgen opnieuw de hand drukken van je broer, die je afschreef Verrijzen is: samen met vrouw en kinderen de eucharistie vie ren, ook als je meer voelt voor je hobby Verrijzen is: ernstig een kruisteken maken en danken voor het overgevulde bord etenj is ook even bidden dat iedereen het zo mag hebben Verrijzen is: iedere week je moeder bezoeken en er rustig de tijd voor nemen Laat haar toch maar heel haar hart uitspre ken» Verrijzen is: de mensen uit je buurt niet voorbijgaan, maar weten waar hulp nodig is en ongevraagd de handen eens uit de mouwen steken Verrijzen is: eerlijk zijn, je plichten nakomen en niet al leen rechten opeisen. Dat alles en nog meer is verrijzen Dan kan Pasen toch niet één dag in het jaar zijn. Als we volgens dat ideaal van Jezus gaan leven moeten we elke dag méér verrij zen, moet de liefde het stilaan winnen op de zelfzucht. Ons hart moet ruimer worden in die mate, dat die gezindheid in ons de bovenhand krijgt. Laat Pasen in U gebeuren, zodat nieuw leven kan openbreken in Uw hart. VASTENAKTIE 1982_GEWELDIG_MENSEN_VAN_OOSTRUM De Vastenaktie 1982 voor onze dorpsgenoot Frits Basten heeft Tt bijzonder mooie bedrag opgebracht van 3.675,00. Hartelijk dank aan U allen, die hebben bijgedragen om tot dit geweldig resultaat te komen. Hartelijk dank aan de leden van onze Carnavalsvereniging, die weer spontaan en heel serieus zich hebben ingezet voor dit bijzonder goede doel. 7

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7