Oostrum (dus ook niet-leden) worden op deze bejaardenmiddag uitgenodigd. Het programma voor deze middag ziet er als volgt uit 14.00 uur: opening, terwijl koffie met vla wordt geserveerd; 14.15 uur: optreden van een Spaanse volksdansgroep uit Venray; 14.30 uur: volksdansen in de vorm van "doe dans" d.w.z. dat iedereen zoveel mogelijk meedanst met bekende dansen 15.00 uur: het optreden van een parodistenduo 15.20 uur: een orkest speelt verzoeknummers o.a. polka, mazur ka, wals etc.waarop gedanst kan worden; tussen door nogmaals een 20 minuten durend optreden van het parodistenduo 17.30 uur: sluiting van de middag. De aanvang van de middag is 14.00 uur en wij verzoeken U voor eigen vervoer te zorgen. Er zal een entreeprijs geheven worden van 2,= p.p., terwijl de koffie en vla U gratis zal worden aangeboden. Verder is er ?n gelegenheid voor onze bejaarden, om een bezoek te brengen aan Nestlé in Oostrum. Opgave voor deelname aan de Gildefeestenen event, bezoek aan Nestlé, bij een der be stuursleden, tot uiterlijk 12 april a.s.. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- RAB0BANK_00STRuMj_ Het kantoor van de Bank is op GOEDE VRIJDAG 9 april de gehele dag gesloten. Wij hebben de avondzitting verplaatst naar donderdag 8 april; het kantoor is op die avond geopend tot 19.00 uur. Wij verzoeken U vriendelijk hiermede rekening te willen houden om teleurstelling te voorkomen. Wij kwamen in het bezit van enkele aantrekkelijke voorjaars aanbiedingen met bestemmingen o.m.: Benidorm; Sicilië; Mallorca. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Eind deze week of de week na Pasen komen dames bij U aan huis collecteren voor de jaarlijkse hartstichting. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- UIT DE SCHOOL: De school beschikt over een oud bruikbaar stencelmachine Welke vereniging hier in Oostrum, heeft tegen een kleine ver

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4