.0 HUISVROUWENTOERNOOI_1982 Dames Als U wilt meedoen met het huisvrouwentoernooi en U hebt zich nog niet opgegeven, dan kan dit nog tot zaterdag 10 april, bij L. Linders, Witte Vrouwenstraat 7, tel. 84251 R. Verstraelen, Hoefslag 1, tel. 84572. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN S.N^A De voorrondes van de 5e klasse V.B.B. zijn weer voorbij. Als ik goed geïnformeerd ben, heeft Henk van den Heuvel zich geplaatst voor de finale. Ikzelf kwam net iets te kort. De wedstrijden wa ren in ieder geval goed georganiseerd en zijn in zeer goede sfeer verlopen. Deze week komen onze sterke mannen van de 4e klasse aan bod. We wensen Harry Daniëls, Sraar Vermeulen en Jac Cornelissen alvast veel succes toe. Verder aandacht voor het volgende. Dinsdag 13 april is er leden vergadering. De partijen van de onderlinge kompetitie moeten maar vóór en na de vergadering gespeeld worden, een andere da tum is nauwelijks te realiseren. Aanvang 20.30 uur. De agendapunten zijn o.a.: - uitwisseling tafeltennisclub, - uitwisseling invaliden, - zeskampdeelname, - feestavond, - verloop onderlinge, - jeugdbiljarten. Probeer allemaal te komen want er zijn nog een aantal andere zaken ook te bespreken. Dinsdag 13 april dus om half negen. Heine. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BOWLING_BOND_VENRAY Uitslagen en standen van de 28e wedstrijdronde. BOND Dinsdagavond: Spares - Red Arrows 0 - 4 Sjopins - Returns 1 - 3 The Real Strikers - De Pitsers 3§ - 5 The Hustlers - Sigma's 0 - 4 Snoopy's - Club Up 52 3-1 Strikers vrij 14

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 14