WOENSDAG 14 APRIL BEGELEIDEN OVERSTEKEN JEUGDVOETBALLERS 13.00 uur Mevr. Engels 14.25 uur Mevr. Mommen - Mevr. G. Wilms - Mevr. Truus Janssen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Scheidsrechter: Smeets. De derby tussen de twee laaggeklasseerde elftallen van Oostrum en Oirlo is wederom door Oirlo gewonnen. In het begin ging het spel gelijk tegen elkaar op en waren de scoringskansen gelijk verdeeld. Een te nonchalante terugspeelbal in de Oostrum ver dediging stelde Jos Custers in staat de score te openen: 0-1. Oostrum, zich goed bewust van wat er op het spel stond liet zich door deze achterstand niet uit het veld slaan. Na de her vatting kreeg het omvangrijke publiek hetzelfde beeld te zien, maar nu kreeg Oostrum beduidend meer scoringskansen die door pech, echter niet het gewenste resultaat tot gevolg hadden. Wederom een verdedigingsfout stelde Theo Heiligers in staat om eenvoudig in te schieten: 0-2. Oostrum liet de moed niet zakken en wist weldra de aansluiting te hervinden, toen Jan Janssen de bal goed voortrok waardoor Carlo Verheyen de bal in kon koppen 1-2, tevens eindstand van deze wedstrijd. Bijzonderheden: officiële waarschuwing voor Marnie Wijnhoven wegens het neerleggen van de tegenstander. De scheidsrechter had zichtbaar moeite met deze wedstrijd getuige de scher mutselingen tussen enkele spelers in de laatste minuten. OOSTRUM 2_-_MEERL0_41-1 Op het zonovergoten sportpark "De Spar" speelden Oostrum en Meerlo een heel matige wedstrijd. In de eerste 45 minuten was het spelpeil nog enigszins het aan kijken waard. Oostrum probeerde Meerlo onder druk te zetten, maar dat lukte niet helemaal. De blauw-witten maakten het de Oostrumdefensie nog erg lastig met lange trappen vanuit hun eigen verdediging. Een van deze aanvallen belandde aan de linkerkant. De bal kwam met een boog voor de inlopende Meerlo- rechtsbuitendie de Oostrum defensie te snel af was geweest. Beheerst kaatste hij het leder in de verste hoek van de Oostrumgoal 0-1. Oostrum ging hierna met man en macht in de aanval. Er werd wel veel geschoten, maar het vizier stond be- OOSTRUM 1 - DIS 1 1-2 29e min.: Jos Custers 61e min.: Heiligers 70e min.Carlo yerheyen 0-1 0-2 1-2 11

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 11