RABOBANK-OOSTRUM^ Zoals gebruikelijk is het kantoor van de bank op Goede Vrijdag 9 april de GEHELE DAG gesloten. De avondzitting hebben wij verplaatst naar donderdag 8 april; het kantoor is op die avond geopend tot 19.00 uur. Wij verzoeken U vriendelijk hiermede rekening te houden om teleurstelling te voorkomen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- SCH00LSP0RT Evenals voorgaande jaren organiseert de Gemeentepolitie Venray ook dit jaar weer de voetbalkampioenschappen voor Basisscholen, en wel op woensdag 7 april 1982. Alle wedstrijden worden ge speeld op sportcomplex "De Wieën" te Venray. Ook van onze school zal een team deelnemen. Vertrektijd vanaf de school is 13.00 uur per auto. Aanvang 13.30 uur. We rekenen op veel publieke belangstelling, en wensen onze jongens veel sukses -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DAMES_01V1B1 Vrijdag, 7 mei, hebben we een uitstapje naar Hulst St Jansteen er zijn nog enkele plaatsen vrij, niet leden kunnen ook nog mee. U kunt zich opgeven voor zondag 4 april met betalen van 47,== bij T. Cornelissen v. Broekhuizenstraat 4. Het Bestuur DAMES_0^V^B^ Maandag, 5 april, willen we een fietstocht organiseren, met goed weer. We vertrekken om 20.30 uur bij de Rabobank. Dames die niet mee kunnen fietsen, en toch gezellig een kop koffie met ons willen komen drinken, kunnen maandagmiddag even kontakt opnemen met M. Holtackers tel. 83803. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- H0I kruumelkes. Woensdag, 7 april, hebben we weer club, we gaan dan sieraden maken. Als je tangetjes thuis hebt breng die dan mee. Tot dan! May, Monique, Petra. 3

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 3