13 juni 19 juni 21 juni 24 juni 27 juni 31 juli t/m 7 aug. 9 t/m 14 aug. aug. Harmonieinhalen Avondvierdaagse Venray Stratenvoetbal "De Aide Beek". Vergadering werkcomité café Vermeulen. Interne vergadering oudervereniging. Fietstocht, C.O.Z.O. Kampdagen jeugdvoetbal in Turnhout. Kampweek, C.O.Z.O., 4 jongste groepen WandeloriëntatietochtL.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT DE KLEUTERSCHOOL de natuur en de verande ring van de natuur in de omgeving van het kind Afgelopen maandag zijn we het Lenteproject gestart. De onderwerpen lente en Pasen, die beide inhouden - het nieuwe leven - komen in dit project allebei voor. Rond onderstaande punten willen we verschillende activiteiten houden (zoals versjes en liedjes aanleren, gesprekjes houden, verhaaltjes vertellen, werken, enz.). a. bomen (knopjes, blaadjes, bloe sem) b. bloemen (nieuwe bloemen) c. planten (ontkiemen van zaad) d. vogels (terugkeer, zingen, nest- bouw, broedtijd) e. andere dieren (komen weer tevoor schijn, krijgen jonge, b.v. kip kuiken f. het weer g. kleding (minder, dunner, korter) N.a.v. deze punten zullen we in de klassen zaadjes laten ont kiemen (van b.v. sla, bloemen) en kuikentjes houden. Dit jaar gaan we in de kleutertuintjes ook van alles zaaien. Ook gaan we een lentetocht houden, wanneer die precies is, daar krijgt U nog nader bericht over. Wij willen U vragen of de kleuters plaatmateriaal over de lente en het Paasfeest verzamelen en dit later mee naar school nemen om het te verwerken in ons project. Het liedje dat we zeker aanleren: De lente is weer in het land, de kinderen dansen hand in hand. Tra la la la tra la la la trala la la la la la. De lente is weer in het bos en alle krokusjes springen los. 9

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 9