10.00 uur Sander Martens - Michel Ghielen - Ron Ver- sleijen - Sjonnie van Cuijck IN EEN_VERDOKEN_HOEKSKE Op zekere dag deed Sint Pieter een rondeke in den hemel. En hij zag daar, tot zijn grote ergernis, mannen zitten die hij daar tevoren nooit had gezien, mannen met ongekamde baarden, slordi ge lange haren, ruw en onbeschaafd, die als het ware zelf be schaamd waren déér in die gouden zetels te zitten. "Zijt gij lieden langs de Grote Poorte binnengekomen?" vroeg Sint Pieter. "Neen, Sint Pieter", zeiden de mannen, "neen". Sint Pieter liet door Sint Ivo een onderzoek instellen en, na veel zoeken en vragen, bleek het dat Sint Jozef ergens, in een verdoken hoek van de hemel, een ladder had staan en dat hij, wanneer hij daartoe de kans schoon zag, zulke baardige mannen binnenliet door een venster dat juist achter zijn gouden zetel uitkwam. Sint Pieter ging met Sint Jozef en Sint Ivo naar Ons Heer en vroeg, noch min noch meer, dan dat men Sint Jozef uit de hemel zou wegjagen. Sint Jozef, toen hij dit hoorde, verre van te verschieten, monkelde eens olijk in zijn ruige baard en zei: "'t Is goed! 't Is goed! As Sinte Pieter da mordicus wil! Eh Wèl! Ik zal vertrekken! Mór, dèn neem ik min vrouwe en min kind méé!" J Heel de hemel stond péf geslagen! En Sint Pieter liet de binnen gesmokkelde baardmannen met vrede. VASTENACTIE^1982 De opbrengst van de VASTENACTIE van dit jaar is helemaal bestemd voor onze Oostrumse missionaris Frits Basten. Bij het volgend nummer van het Oostrum's Weekblad zullen we een enveloppe in sluiten waarin U Uw bijdrage kunt doen. Zaterdag 3 april zal on ze Carnavalsvereniging deze enveloppen met inhoud bij U ophalen. Meer hierover in het volgend nummer van het Oostrum's Weekblad. Uw pastoor o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A_G E_N_D_A: 25 maart: Interne vergadering oudervereniging. 25 - 26 maart Harmonie, optreden Eikenhofkapel halfvastenbal St. Servatius. 26 maart: Favoriete films, Iduna. 29 maart: Harmonie, algemene ledenvergadering.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7