Ruststand 2-1. In de tweede helft kwam de koploper sterk opzetten. De defensie van Oostrum kwam flink onder druk te staan. Na enkele technische hoogstandjes, was het Leo die la Vanenburg (maar dan de andere kant op), keeper Hans Peeters be proefde. Dit effect»schot (buitenkant voet met topspin) bracht de gehele achterhoede zo in verwarring dat 't toch uitliep op 'n eigengemaakt doelpunt 2-2. Oostrum 4 bleef echter vechten, wat uiteindelijk resulteerde in een magistrale treffer van de jarige aanvoerder Linskens 3-2. Swolgense Boys bleef komen (en ook uiterst sportief)doch de Oostrum defensie wist niet van wijken. 'n Prachtige overwinning die met veel enthousiasme en inzet werd behaald op de koploper. Proficiat mannen! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-n— BILJARTVRIENDEN SNA. Zaterdag 20 maart was het dan zover. De jeugdwedstrijd tegen VOP uit Halfweg. Terwijl Bér misschien nog wel op één oor lag ging om half tien de deur los en kwam de jeugd binnen. VOP kwam met acht man onder leiding van Wim Jansen plus wat pu bliek waaronder Nellie, de vrouwelijke VOP-biljarter De jeugd was begrijpelijkerwijs, wat zenuwachtig. Ik trouwens ook. Een wedstrijd is toch altijd weer wat anders dan een trainingsavond De eerste partij tussen onze Michiel en Ernst. Het liep een beetje tegen voor Michiel terwijl Ernst net wat boven z'n gemiddelde speelde. De tweede partij tussen Jörgen en VOP's André. Jörgen bleef redelijk bij, speelde vlot maar kwam 3 punten te kort om te winnen tegen de goed spelende André. De derde partij tussen Peter en Marcel. Na een goede start zakte Peter wat terug zodat ook Marcel weer 2 punten voor VOP kon verdienen. De vierde partij tussen Hans K. en Marcel L. Hans liet een zeer goede partij zien met een hoog gemiddelde en een serie van 8. Daar had de overigens goed spelende Marcel niet van terug. De vijfde partij tussen Johnny en Renée wilde niet vlotten voor Johnny. Hij moest al snel z'n meerdere erkennen in de zeer goed spelende René De zesde partij tussen Pieter en Harry startte goed voor onze prins. De vreugde was echter maar van korte duur want Harry liep snel in. Toch een zeer goed gemiddelde voor Pieter. De voor-laatste partij tussen Marcel J. en Ronald. De vooruitgang van Marcel werd beloond met een goede overwin- 15

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 15