T_0_T_0__-L_0_T_T_0_. Op maandag, 29 maart, uitbetaling van prijzen tot 60, tussen 19 en 21 uur. De volgende personen (graag met kopie) worden verwacht: H. de Kleijn Th. Litjens J. Smedts F. Verhaegen Wittevr.str. R.P. de Kleijn P. Claessens A0v.do Wijst H.L.v.d, Berg A.C. Linders P.v. Hout M. Kievits J.M.v. Goch N. Moorrees P.v. Bracht J. Linskens Bc Broeren Th.P.E0 Camps S. Arts Rander H.P. v. Limbeek H. Claassens Prijzen van zondag, 21 maart, week No. 11 kunnen misschien ook uitbetaald worden (O.V.B.), Nieuwe formulieren kunnen ook ingeleverd worden voor de maand April, daar er op woensdag en donderdag ook de andere for mulieren opgehaald worden. Met dezelfde moeite als U Uw formulier meebrengt en inleverd. Bij voorbaat hartelijk dank van Broekhuizen 53. Uw verzorger. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SWOLGEN 2 - OOSTRUM 2 0-1 (Rust 0-0) Oostrum 2 heeft in een gelijkopgaande strijd twee punten tegen Swolgen 2 gepakt. De wedstrijd bracht veel wat voetbal zo aantrekkelijk maakt. Jammer van enkele ongelukkige botsingen in de 1ste speelhelft, waardoor T0Kessels en H.Jeucken het veld moesten ruimen met vrij ernstige blessures. (Ton en Herman spoedige beterschap toegewenst.) In de eerste 45 minuten werd er door zowel Oostrum als Swolgen redelijk gevoetbald. Er ontstonden vele gevaarlijke doelworstelingenBij goede afstandsschoten van o.a. J. Magermans stond de keeper van de Boys een doelpunt in de weg. Pech had Oostrum ook bij een goede voorzet van rechts, die in getikt werd en voorlangs het lege doel rolde. Maar ook de rood- witten mochten van geluk spreken bij een snelle Swolgenaanval over links. De bal liep ook hier voor open doel langs. Juist na het uitvallen van Ton en Herman (die overigens erg goed door de Al wisselspelers vervangen werden) kreeg Oostrura een vrije trap op 20 meter van de Swolgense goal. De bal werd slim naar binnen getikt en er werd goed uitgehaald. Jammergenoeg miste het schot juist doel. 13

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 13