(pijnlijke) gelijkmaker te scoren. De twee laatste wedstrijden van Oostrum zijn kwalitatief gezien aantrekkelijker geworden dan alle voorgaande wedstrijden. Aanstaande zondag hopen onze spe lers in Afferden voor een doorbraak, twee punten dus, te zorgen. Tot dan! - HEGELSOM 5 -_00STRUM_3. Het 3e elftal toog afgelopen zondag met gemengde gevoelens naar het hoog op de ranglijst geklasseerde Hegelsom. Deze tegenstan der had afgelopen zondag 'n punt laten liggen tegen Ysselsteyn. Wij waren met z'n allen goed gemotiveerd. Desondanks was het be gin aan beide zijden zeer nerveus. In de 10e minuut was het M. Bardoel die met 'n magnifiek doelpunt Oostrum aan de leiding hielp. Door deze ruggesteun zou men verwachten dat Oostrum wat vrijer en minder nerveus zou kunnen gaan spelen. Maar niets was minder waar. Het was dan ook aan de onzekerheid en nervositeit te wijten, dat de tegenstander in de 30e minuut, na 'n misver stand tussen verdediging en invaller-keeper Twan Reynders de stand in evenwicht kon brengen. Het bleef tot de pauze 1-1. Des ondanks zijn er wederzijds nog enkele zeer goede scoringskansen onbenut gebleven. Zo was het wederom M. Bardoel die op slag van rust 'n mooie lob op de paal zag belanden. Nadat onder de pauze enkele meningen en opvattingen waren uitgewisseld, trokken de onzen er in de tweede helft (met 'n gewijzigde opstelling en tak tiek) weer goed gemotiveerd tegenaan. Hierdoor was het M.Custers die goed doorging en na 'n fout v/d keeper na 16 min. in de 2e helft 2-1 kon laten aantekenen. Het spel werd hierna door het hard en ongediciplineerd spelen van de tegenstander minder mooi. Oostrum hield het hoofd koel en het was B.Broeren die een prachtig opgezette aanval via R. Zee- len en M. Custers afrondde met 'n prachtig doelpunt: 3-1. Hier na ging alles wat gemakkelijker en soepeler. Het was dan ook niet verwonderlijk dat J. Custers enkele minuten later goed door ging op aangeven van wederom M. Bardoel en 4-1 kon laten aanteke nen. Hierna liet men alle spanning en emoties wat vieren en was het mede aan het goede positiespel op het middenveld te danken dat er in stand geen wijziging meer kwam. Al met al een zwaar - bevochten, doch verdiende overwinning voor het 3e elftal. Mannen proficiat.'!! 00STRUM_2_- MELDERSLO 5_ 3-3. Oostrum 2 is er niet in geslaagd twee punten aan zijn totaal toe te voegen in de wedstrijd tegen Melderslo 5. Deze ontmoeting werd gekenmerkt door twee totaal verschillende helften 9

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 9