DAMES O.V.B Dinsdag 16 maart, houden we de avond "reparaties in huis". De avond wordt gehouden in zaal "de Karklingel", aanvang 20.00 u. Het bestuur. o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- O.J.C. IDUNA Jullie weten natuurlijk allemaal wat O.J.C. Iduna (de soos) is. Je komt er voor een praatje, plaatje, pilsje, film, etc. Er is een stel fanatiekelingen, die er lol in hebben, hun ener gie en vrije tijd in de soos te stoppen, die er voor zorgen dat er drank verkocht wordt en dat er muziek is. Maar weten jullie ook dat de soos aan iedereen de mogelijkheid wil bieden om er dingen te doen die thuis niet kunnen? De soos kan voor veel meer dingen gebruikt worden dan nu het ge val is. Je hoeft nergens lid van te worden om iets te organise ren; je hoeft alleen even kontakt op te nemen met de aktivitei- ten-kommissie (een keer in de twee weken vergadering op vrijdag avond) Gooi je ideeën eens in de groep. Stel dat je wilt teke nen, kliederen, sporten, muziek maken, kaarten of andere dingen. Misschien zijn er mensen die dezelfde interesses hebben en kun nen jullie samen iets opbouwen. Of, als je een idee hebt, maar zin of tijd om het verder uit te werken, speel het dan aan ons door. Zeg het (of schrijf het op een briefje) tegen één van de mensen van de akt-kommissie of tegen de mensen achter de bar. Niets is ons te dol, dus kom gerust met zotte invallen, rare ideeën of serieuze onderwerpen. Nogmaals, denk niet dat je als je één keer iets doet, je hele verdere leven aan de soos vast zit. Alles gaat op vrijwillige basis en iedereen kan doen en laten wat hij/zij wil. Als je in ons programma voor de komende maanden iets ziet staan wat je leuk lijkt en waaraan je mee wilt werken, dan kan dat na tuurlijk ook. Dus: LAAT JE STEM EENS KLINKEN (of schrijf het op een briefje) Alles is welkom. "De harde kern" van de soos. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o COZO Hallo koeskes. Woensdag 17 maart hebben we weer club. We gaan dan de brooddeeg modellen verven. Als jullie thuis dun ne penselen en plakkaatverf hebben, willen jullie die dan mee brengen. Tot woensdag Sjan, Riekie, Monique. o-o-o-o-o-o-e-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 2

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 2