REDAKTIE: Mgr. Hanssenstraat 44 lie jaargang No. 10 RABOBANK No. 14.00.01.751 11 maart 1982 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Wie helpt de peuterspeelzaal uit de problemen De peuterspeelzaal is de laatste tijd in financiële problemen geraakt Hoe is dat gekomen Hoewel de meeste peuters in Oostrum gebruik maken van deze be langrijke voorziening, waardoor ook veel moeders even tijd krij gen om adem te halen, is het aantal peuters aanzienlijk terugge lopen. Gevolg: minder inkomsten van de ouderbijdrage. Als gevolg hiervan heeft het bestuur moeten beslissen, dat de leidsters niet meer in loondienst kunnen blijven. Ze krijgen nü nog slechts een kleine vergoeding. Gelukkig zijn de leidsters genoeg gemotiveerd om dit mooie werk toch te blijven doen. Aan de gemeente is om medewerking gevraagd, maar die kan hier verder niets aan doen. De ouderbijdrage verhogen lijkt niet rechtvaardig als we beden ken dat die in Oostrum al hoger is dan in de omliggende dorpen. Overigens leveren de ouders al een extra bijdrage, doordat zij nu bij toerbeurt het gebouw schoon maken, want een werkster was ook niet meer te betalen. Grote onkostenpost blijft de stookkosten. Die kun je niet minde ren; ze worden zelfs groter. Door het nu toegepaste zuiniger beleid zal het bestuur in staat zijn met de teruggelopen ouderbijdrage de onkosten te dekken.- Maar ze zou nu even uit het dal moeten worden geholpen. Vandaar dat we voor één keer een beroep doen op de Oostrumse bevolking. Wij willen voor één keer koliekteren en wel op zaterdagavond 20 maart. Als wij van U allen een kleine bijdrage mogen ontvan gen, hopen wij daarmee de problemen op te lossen. We zullen dan met de nieuwe aanpak alle peuters kunnen blijven ontvangen voor gezellige uurtjes in onze peuterspeelzaal. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 1 aOOSTRUMs WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 1