waarop geen trainingen worden gegeven of toernooien worden gehouden. 3. Men moet de wedstrijd van te voren inschrijven op een overzichtsschema dat zich op het afhangbord zal bevinden. Daarmee heeft men dan tevens de baan gereserveerd voor het uur waarop men heeft ingeschreven. Men kan hoogstens één week vooruit een baan reserveren. In die periode mag men per speler maximaal één keer een uur reserveren. Nadat de wedstrijd gespeeld is of als zodanig beschouwd moet worden, dan mag opnieuw worden gereserveerd. REGELS 1. Deelname staat open voor senior-leden mits schriftelijk opgegeven voor de gestelde termijn. 2. Bij dwingende redenen om de piramide-kompetitie te onder breken, dient men dit te melden bij de organisatie. 3. Een wedstrijd dient na uitdaging binnen 14 dagen te worden vastgesteld. 4. Indien men na twee reële pogingen tot het maken van af spraak niet tot overeenstemming komt, dient de tournooi- commissie ingeschakeld te worden; gebeurt dit niet, dan wordt de wedstrijd ook voor de uitdager als niet gespeeld beschouwd. 5. Bij het niet verschijnen op het afgesproken tijdstip wordt de wedstrijd als verloren beschouwd voor degene die niet verschijnt en als gewonnen voor degene die wel is komen opdagen. - 6. Er wordt gespeeld in 2 sets met tie-break op 5-5 in elke set 7. Bij het afbreken van de wedstrijd door weersomstandigheden of tijdgebrek wordt na een opnieuw te maken afspraak de partij doorgespeeld beginnende bij de bereikte stand (bijv. 6-4, 1-2 en 40-15). Deze stand dient op het mededelingenbord te worden vermeld 8. Wanneer men door een blessure een wedstrijd moet opgeven, dan wordt deze als uitgespeeld beschouwd. Heeft de geblesseerde speler de eerste set gewonnen, dan wordt de uitslag 1-1, anders 0-2. 9. Uitslagen moeten volledig en korrekt op het mededelingen bord worden ingevuld. 10. Puntentelling: winnaar: 3 punten gelijk: 2 punten verlies: 1 punt niet gespeeld: 0 punten 11. Wanneer een speler de poule onvolledig speelt vervallen alle door hem (haar) gespeelde wedstrijden. 12. Aan het eind van elke speelperiode wordt voor alle poules 13

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 13